додому Новини Тернопільська “Нива” програла кіровоградській “Зірці” 0:2

Тернопільська “Нива” програла кіровоградській “Зірці” 0:2

342

vlcsnap-2014-10-28-13h17m37s159“Нива” програла “Зірці”. Матч між тернопільською і кіровоградською командами відбувся у Тернополі. Попри холод, на стадіон прийшло чимало вболівальників “Ниви”, втім, потішити їх команда не зуміла – 2:0 на користь “Зірки”.

Матч між тернопільською “Нивою” і кіровоградською “Зіркою” почався без очевидної переваги якоїсь із команд. Обом суперникам вдавалося зберігати свої ворота сухими і при цьому непогано турбувати захисні редути опонента. Так тривало до 31-ї хвилини. На реалізацію атакувальних дій спромоглися гравці “Зірки”. Завершив комбінацію біля воріт зеленожовтих Ігор Загальський. До перерви змінти програшний для себе рахунок “Нива” не спромоглася. У другому таймі команди й далі обмінювалися атаками. Врешті у одному з епізодів гра могла переламатися на користь господарів – Семенюка звалили в чужій штрафній, втім, арбітр пенальті не призначив.

– Судять так як судять, або не вміють, або не хочуть. На Семенюку пенальті було 200%, но чого там не було переломано гри і не дають пенальті – ну тоді суддя молодець і ще раз, я дуже вдячний суддям, – вважає в. о. головного тренера ФК “Нива” Тернопіль Богдан Самардак.

Як виявилося згодом – “Ниві” забивати у цьому поєдинку не судилось. Натомість гості із кіровограду зуміли відзначитись ще раз. Підсумок матчу 2:0 на користь “Зірки”.

– Сказать, что ехали конкретно за тремя очками, кривить душой не буду – ехали играть. Ехали играть, ехали доказывать. Какие-то моменты, может быть, не получались у нас, но мы работали, – каже  в. о. головного тренера ФК “Зірка” Кіровоград Самір Гасанов.

– Ми проіграли по ігрі, хоча не скажу, що була велика перевага “Зірки”. Досить мобільна, хороша команда, і ті моменти, які вони мали – просто забили і рахунок 0:2 на їхню користь. Трагедії в цьому не бачу і ми продовжуєм дальше, – говорить Богдан Самардак.