Головна Інфо

Інфо

index«TV-4» – телеканал Вашої сім’ї. Наше гасло – «TV-4 – з Вами щодня».

Ми поставили перед собою головну мету: створити якісне регіональне телебачення. І йдемо до неї вже понад 20 років. TV-4 працює із місцевою інформацією, розповідає про людей, проблеми та перспективи саме Тернопільської області. Мешканці Тернопільщини можуть побачити себе, своїх рідних та знайомих, обговорити і взяти безпосередню участь у вирішенні проблем міста і області.

Оперативна робота журналістів, найсвіжіші місцеві новини, якісний власний продукт принесли телекомпанії TV-4 визнання в області та в Україні.

ІСТОРІЯ

Телеканал TV-4 розпочав мовлення 16 вересня 1991 року. Тоді це був перший недержавний регіональний телеканал західного регіону України. У 1991 році в ефірі булі задіяні три телевізійні частоти, так звані програми: Перша програма — УТ-1, нині Перший національний; Друга програма — Останкіно, нині Перший канал (Росія); Третя програма — УТ-2, УТ-3, Росія.

Четвертою програмою став новостворений телеканал, звідси і назва — TV-4. Цей телеканал також став першим у Тернополі.

КОНЦЕПЦІЯ

Концепція мовлення передбачає роботу з місцевою інформацією, розповіді про людей, про проблеми та перспективи саме Тернопільської області. Мешканці Тернопільщини можуть побачити себе, своїх рідних та знайомих, обговорити і взяти безпосередню участь у вирішенні проблем міста і області.

Створено студію продакшн, яка забезпечує організацію і проведення BTL-акцій. Зокрема, щороку проводяться новорічні шоу («Новорічна ніч з TV-4», «Найвеселіша безсонна ніч», «Ніч, що радість нам дарує» ), святкові дійства до Великодня («Великий день великої родини», «Славимо Великдень», «Український Великдень» ) та проект до Дня міста «Файне місто Тернопіль».

Щоб забезпечити зворотній зв’язок із глядачами, можливість оцінити їхні думки, пропозиції декілька разів на тиждень у прямому ефірі програми з інтерактивним опитуванням та додзвоном у студію громадськості. Такі проекти цікавлять глядачів Тернопільщини, залучають громадськість до обговорення та вирішення соціально-важливих проблем, дозволяють виховувати суспільно-свідомих громадян. Телеканал TV-4 виступає ініціатором обговорення суспільно-важливих проблем регіону та пошуку їх вирішення за участю представників місцевої влади, науковців, громадськості та журналістів ЗМІ.

ПРОГРАМИ

На телеканалі «TV-4» 43% ефіру займають авторські програми.

Основна інформаційна програма каналу – «Провінційні вісті» – лідер новин Тернопілля. Оперативно, вчасно, достовірно і правдиво – девіз команди щоденної інформаційної програми.

Програми прямого ефіру: «Межа правди», «Акценти», «Прямий ефір», «Формула здоров’я», «Хто, як не ми?»,  «Акценти. Угода з асоціацією ЄС». Серед інших власних програм – «Добрі традиції», «Дім книги», «Фабрика подій», «Телевітрина» «Сільський календар», «Погляд зблизька», «Соло», «Смачна мандрівка», «Гал кліп», «Чарівний ключик», «Про нас» та інші.