додому Інфо

Інфо

index«TV-4» – телеканал Вашої сім’ї. Наше гасло – «TV-4 – з Вами щодня».

Ми поставили перед собою головну мету: створити якісне регіональне телебачення. І йдемо до неї вже понад 30 років. TV-4 працює із місцевою інформацією, розповідає про людей, проблеми та перспективи саме Тернопільської області. Мешканці Тернопільщини можуть побачити себе, своїх рідних та знайомих, обговорити і взяти безпосередню участь у вирішенні проблем міста і області.

Оперативна робота журналістів, найсвіжіші місцеві новини, якісний власний продукт принесли телекомпанії TV-4 визнання в області та в Україні.

ІСТОРІЯ

Телеканал TV-4 розпочав мовлення 16 вересня 1991 року. Тоді це був перший недержавний регіональний телеканал західного регіону України. У 1991 році в ефірі булі задіяні три телевізійні частоти, так звані програми: Перша програма — УТ-1, нині Перший національний; Друга програма — Останкіно, нині Перший канал (Росія); Третя програма — УТ-2, УТ-3, Росія.

Четвертою програмою став новостворений телеканал, звідси і назва — TV-4. Цей телеканал також став першим у Тернополі.

КОНЦЕПЦІЯ

Концепція мовлення передбачає роботу з місцевою інформацією, розповіді про людей, про проблеми та перспективи саме Тернопільської області. Мешканці Тернопільщини можуть побачити себе, своїх рідних та знайомих, обговорити і взяти безпосередню участь у вирішенні проблем міста і області.

Створено студію продакшн, яка забезпечує організацію і проведення BTL-акцій. Зокрема, щороку проводяться новорічні шоу («Новорічна ніч з TV-4», «Найвеселіша безсонна ніч», «Ніч, що радість нам дарує», «Новий рік на дачі»), святкові дійства до Великодня («Великий день великої родини», «Славимо Великдень», «Український Великдень») та проект до Дня міста «Файне місто Тернопіль».

Щоб забезпечити зворотній зв’язок із глядачами, можливість оцінити їхні думки, пропозиції декілька разів на тиждень у прямому ефірі програми з інтерактивним опитуванням, коментарями на нашій сторінці у Facebook та додзвоном у студію громадськості. Такі проекти цікавлять глядачів Тернопільщини, залучають громадськість до обговорення та вирішення соціально-важливих проблем, дозволяють виховувати суспільно-свідомих громадян. Телеканал TV-4 виступає ініціатором обговорення суспільно-важливих проблем регіону та пошуку їх вирішення за участю представників місцевої влади, науковців, громадськості та журналістів ЗМІ.

ПРОГРАМИ

На телеканалі «TV-4» 58% ефіру займають авторські програми.

Основна інформаційна програма каналу – «Провінційні вісті» – лідер новин Тернопілля. Оперативно, вчасно, достовірно і правдиво – девіз команди щоденної інформаційної програми.