додому надзвичайне На Тернопільщині з початку року потонуло 12 людей, серед яких і діти

На Тернопільщині з початку року потонуло 12 людей, серед яких і діти

947

vlcsnap-2016-05-26-19h30m08s606Відпочинок на воді – улюблений вид відпочинку для багатьох. Проте він може бути небезпечним, лише цьогоріч на Тернопільщині вже потонуло 12 людей, серед яких і діти. Тож обережність та тверезість – запорука відпочинку без негативних наслідків.

Із настанням тепла кількість відпочивальників біля води зростає. Цьогоріч на Тернопільщині вже зареєстрували 12 смертельних випадків на воді, в тому числі гинули й діти. Тож рятувальники нагадують про правила безпеки.

– Щоб ми не лізли в тих місцях, які нам незнайомі, не пускали своїх дітей, а вже якщо і виїхали десь відпочити, то щоб дорослі перевірили під берегами, чи немає ям, чи немає коряг, чи чисте дно. Тому що сьогодні ми бачимо, що наші водойми захаращені, наше відношення до природи вкрай негативне, – радить начальник водолазно-рятувальної служби в Тернопільській області Василь Козак.


А от для дорослих порада від фахівців – передусім не вживати алкоголю. Статистика показує, що найбільше серед загиблих на воді – людей нетверезих. Єдиним офіційно дозволеним місцем для купання на Тернопільщині залишається Дальній пляж. Рятувальники працюють над тим, аби облаштувати по області й інші місця масового відпочинку на воді. Поки ж – вже готуються до випускного за закликають випускників, які зустрічатимуть сонце біля водойм, не лізти у воду.

– Щоб дорослі, вчителі, батьки звернулися до своїх дітей, щоб їх попередили, аби в нетверезому стані не йшли зустрічати сонце до водойм. Але вже якщо і йдуть, щоб дивилися друг за дружкою, щоб не сталося лиха, – каже Василь Козак.