додому Новини ФК “Тернопіль” піднявся на третє місце в І лізі

ФК “Тернопіль” піднявся на третє місце в І лізі

663

vlcsnap-2014-10-06-18h48m13s209ФК “Тернопіль” піднявся на третє місце. В 11 турі І ліги тернополяни вдома зустрілися із дніпродзержинською “Сталлю” і зуміли перемогти принципового суперника з рахунком 2:1.

До одинадцятого туру ФК “Тернопіль” задовольнявся 4 сходинкою у турнірній таблиці. Суперник із Дніпродзержинська йшов другим. Крім цього, принциповості в зустрічі додавала напруга між двома клубами, що тягнеться іще із другої ліги. Третім аргументом на інтригу в матчі було те, що у новому сезоні ФК “Тернопіль” на рідному полі ще жодного разу не поступався. “Сталь” у свою чергу взагалі у сезоні йшла без поразок і саме вона першою підтвердила намір зберегти цю статистику за собою.

На 31-й хвилині Станіслав Куліш після подачі з кутового виявився найуважнішим у штрафному майданчику тернополян та вивів свою команду вперед. Тернопляни відповіли також після стандарту. На завершенні першого тайму штрафний удар від Віталія Богданова, зза посередництва Богдана Семенця, довів до взяття воріт Ігор Мединський, тож на другий тайм команди вийшли із рівним рахунком. У новій сорокап’ятихвилинці на радість вболівальників здобути перевагу зумів ФК “Тернопіль”. Уже не вперше успіх команді принесло вкидання ауту у виконанні Андрія Дубчака. Богданов переправив м’яч на дальню стійку, де у ворота його доправив Сергій Полянчук.

Відігратися “Сталь” із Дніпродзержинська уже не змогла – 2:1 на користь футбольного клубу “Тернопіль”.

– Я не знаю яким треба бути нахабою, щоб приїхати в День вчителя у Тернопіль і забирати очки. В День вчителя “Динамо” Київ тут не візьме очки і я радий за то, що так всьо сталося, – каже головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш.

Навряд задовлений очільник “Сталі” Володимир Мазяр – в новому сезоні його команда програла вперше. Післяматчеве інтерв’ю даємо повністю.

– Ми пропустили ну взагалі нелогічні голи, це просто я не розумію, ми говорили, об’ясняли футболістам. Один рікошет, понятно, не доіграли і ті аути. Ну важко грати з “Тернополем”, вони грають в прагматичний футбол, називається, це футбол дев’яностих, приносить результати, я хочу хіба привітати. Но я не думаю що ті команди, ті футболісти які грають в “Тернополі”, вони будуть в майбутньому прогресувати як футболісти, в плані індивідуальності. Все, дякую, вибачте, мені треба додому.

ФК “Тернопіль” завдяки перемозі піднімається на третє місце у турнірній таблиці та отримує овації від вболівальників – команда у чемпіонаті перд ними не прогає більше року. Найближчий матч ФК “Тернопіль” зіграє 11 жовтня у Чернігові, проти “Десни”.