додому Головні Володимира Камінського суд відпустив під заставу

Володимира Камінського суд відпустив під заставу

1596

kaminskyiЗаступника міського голови Тернополя Володимира Камінського, якого 19 травня затримали правоохоронці, відповідно до рішення суду відпустили під заставу – 97 тисяч гривень, повідомляють у міській раді. Сьогодні чиновник вдома на лікуванні.

Володимира Камінського затримали 19 травня за підозрою в отриманні хабара у розмірі 217 тисяч гривень, йдеться на сайті Генеральної прокуратури України. Цими днями заступника міського голови, відповідно до рішення Печерського райсуду Києва, відпустили під заставу – 97 тисяч гривень. Слідство триває. Сьогодні Володимир Камінський вдома на лікуванні з діагнозом гіпертонічний криз. За рекомендацією юристів чиновник не розголошує деталі слідства, але дякує близьким та рідним за підтримку.

– Я зараз перебуваю вдома, я зараз лікуюсь, в першу чергу хочу подякувати всім за підтримку, той хто в дійсності підтримує позицію і з розумінням ставиться до цього питання, – розповів заступник міського голови Тернополя Володимир Камінський.

Дії столичних правоохоронців міський голова Тернополя називає провокацією та політичним замовленням.

– Відбулась спецоперація правоохоронних органів київської оперативної групи, метою було спровокувати отримання хабаря моїм заступником, схопити його на гарячому і таким чином продемонструвати всій Україні ефективність дій міліції. Проте, запланований сценарій не спрацював. Мого заступника у своєму кабінеті не було. Склалось враження, що правоохоронці на ходу змінювали попередній план, при цьому грубо порушуючи всі можливі процедури оперативної роботи, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Сергій Надал сподівається на неупереджене розслідування та справедливий суд. Також, наголошує, у міській раді діє “гаряча лінія” з питань запобігання та протидії корупції. Тернополяни можуть телефонувати за номером 40-41-18 та повідомляти про ймовірні випадки корупції.