Головна Головні Жодного з працівників міської ради сьогодні на хабарі не затримували, – Сергій...

Жодного з працівників міської ради сьогодні на хабарі не затримували, – Сергій Надал

502

vlcsnap-2015-05-19-19h46m32s239За словами міського голови Тернополя ні заступника, ні жодного іншого працівника міськради ніхто на хабарі не затримував. В приймальні Сергія Надала та у кабінетах його заступників без їх присутності спочатку зламали двері, потім пред’явили звинувачення одному із заступників, одягнули на нього наручники, силою посадили в автобус і повезли у невідомому напрямку. 

У Тернопільській міськраді сьогодні близько тринадцятої заблокували усі входи і виходи, нікого не впускали і не випускали. Головний міліціонер Тернопільщини Олександр Богомол пояснив що в приміщенні проводить слідчі дії зведений загін Міністерства внутрішніх справ України. Далі одному з працівників міськради стало погано, викликали швидку, медикам перешкоджали зайти всередину. Не пускали в міську раду ні журналістів, ні тернополян, ні депутатів.

Згодом стало відомо, що погано стало заступнику голови міської ради Володимиру Камінському. Госпіталізувати Володимира Камінського медикам не вдалося. Далі з підвалу приміщення міськради почав йти дим на місце прийхали рятувальники.

До журналістів вийшов міський голова Тернополя, Сергій Надал каже, ні заступника, ні жодного іншого працівника міськради ніхто на хабарі не затримував.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here