Головна Головні Політичним замовленням називає Сергій Надал події в міськраді 19 травня

Політичним замовленням називає Сергій Надал події в міськраді 19 травня

431

vlcsnap-2015-05-20-18h27m59s47Політичним замовленням називає Сергій Надал події в міськраді 19 травня. Міський голова Тернополя пов’язує це із заявами ВО “Свобода” про ймовірні зловживання Арсенія Яценюка та Арсена Авакова. Заступник міського голови Володимир Камінський хабара не отримував, санкції на його затримання не було, санкцій на обшук кабінетів міськради не було, відтак затримали і вивезли чиновника незаконно, розповів сьогодні міський голова Тернополя Сергій Надал.

Ось так сьогодні виглядають приймальня і кабінети заступників міського голови Тернополя Вікторії Остапчук та Володимира Камінського.

– На момент коли увірвалися ці люди озброєні, в масках, двері були зачинені, відтак ви бачите взаламана приймальня, взламані двері в заступників Вікторії Остапчук і Володимира Камінського. Ми свідомо нічого не прибирали після того як покинули приміщення слідчі, тобто Ви можете зараз зафіксувати ці безпорядки, цей хаос, який вони наробили, – показує начальник відділу зв’язків з громадськістю Тернопільської міської ради Катерина Калуш.

Міський голова Тернополя на брифінгу розповів, що на момент, коли правоохоронці зламали двері кабінетів заступників міського голови ні Володимира Камінського, ні Вікторії Остапчук там не було. Далі, розповідає Сергій Надал, виламали двері кабінетів юриста і секретаря міськради, там зустріли Володимира Камінського, пред’явили обвинувачення про отримання хабара та одягнули наручники. На зауваження адвоката про незаконність обшуків та затримання Володимира Камінського, ніхто не зважав, каже міський голова. Під час допиту Володимиру Камінському стало погано, лікарі наполягали на госпіталізації, але, за словами Сергія Надал, правоохоронці заборонили це зробити. Заступника міського голови поклали на диван в приймальній аби зробити ЕКГ.


– Поки він лежав там, в приймальній міського голови, коли йому робили ЕКГ, ще ніхто не опускався в його кабінет, вже в цей час з’являється на сайті генеральної прокуратури України, що в місті Тернополі на хабарі затримали заступника міського голови – Камінського в сумі хабара – 217 тисяч гривень. Тобто, людина в принципі нічого не отримувала, а їм вже відомо, навіть суму, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Далі, за словами міського голови, Володимира Камінського силоміць вивели з міськради і вивезли в невідомому напрямку. Після цього, слідча група вела обшук в кабінетах Володимира Камінського і Вікторії Остапчук, які три години вже були взламані.

– Доступ до кабінетів на першому поверсі мали тільки працівники міліції, заходим в приймальню Камінського, Остапчук, двері виломані, заходимо разом з понятими робити обшук кабінету Камінського, і не йдуть до сейфа, шафи відкриті, винятково дивляться дві папки в першій шафі, не всі, підходять до третьої папки, витягують в папці знаходять пачки з трьома купюрами номіналом по 500 гривень кожна, показують ці кюпюри, просвічують їх, на купюрах жодних пальців чи будь чого іншого немає, – говорить Сергій Надал.

Події 19 травня міський голова називає політичним замовленням.

– Те, що це є замовлено і підставлено – однозначно, ми ввжаємо це політичним замовленням. Пов’язане з позицією “Свободи” стосовно багатомільярдних розкрадань під керівництвом Уряду Яценюка, що було доведено комісією, яку успішно поховали і не дали запрацювати. Друге – позиція “Свободи” стосовно Міністра внутрішніх справ Авакова, за те, що не розкриваються і не розслідуються злочини майдану. Це не що інше, як політичне переслідування конкурентів.

Цю ситуацію наразі вивчають юристи, в міськраді кажуть, що все так не залишать і добиватимуться справедливості.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here