додому Головні У Тернополі збирають речі, солодощі та гроші на подарунки бійцям до Дня...

У Тернополі збирають речі, солодощі та гроші на подарунки бійцям до Дня Святого Миколая

960

Наближається одне з найбільш шанованих християнських свят, якого чекають і дорослі і діти, святого Миколая. Чекають на нього і солдати, які зараз захищають незалежність України у зоні АТО. З ініціативи волонтерських організацій Тернополя та за підтримки греко-католицької церкви і міської влади у Тернополі розпочався проект “Подарунок для солдата на Миколая”. Збирають речі, солодощі та гроші, які використають на купівлю необхідного для бійців.

– Мета цього проекту – максимально зібрати ті речі, які необхідні для того, щоб до свята святого Миколая віддати їх бійцям на передовій. Плануєм залучити до цієї роботи усі структурні підрозділи міської ради, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Реабілітаційний центр для бійців АТО до нового року запрацює у селі Максимівка Збаразького району

Збір речей на подарунки для бійців відбуватиметься у «Карітасі», в приміщеннях громадських організацій «Схід і Захід єдині назавжди» та «Тернопільська міська організація ветеранів АТО» до 10 грудня.

– Наші хлопці там воюють, захищають наші східні рубежі, потребують нашої допомоги постійної. Просим долучитися до благодійної акції, допомогти солдатам засобами особистої гігієни, теплими речами, малюнками, листами, солодким, – каже голова ГО “тернопільська міська організація ветеранів АТО” Дмитро Гайтко.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Тернополі заклали капсулу під будівництво реабілітаційного центру для бійців та ветеранів АТО

– Шапочки, шарфіки, носочки – що люди побажають, що діти намалюють, що діти своїми руками вироблять для бійців – ми максимально доставимо на ті позиції, де є наші тернополяни, бійці з Тернопільської області, – додає голова ГО “Схід і Захід єдині назавжди” Василь Конько.

Зібрані речі волонтери відвезуть нашим бійцям напередодні Дня Святого Миколая.

– Це буде виїзд прблизно 10 числа, маршрут буде пролягати від Мар’їнки до Станиці Луганської, тобто всі передові позиції, всі нульовки ми постараємося максимум добратися, довезти тепле слово і ті необхідні речі, – каже Василь Конько.

Люди, які матимуть бажання допомогти грішми, можуть перерахувати гроші на рахунок благодійного фонду “Карітас” з приміткою “Подарунок для солдата на Миколая”.

– Кожен тернополянин мав би бути дуже чутливим і вразливим, тому що в кожній нашій школі, в кожному нашому інституті, університеті чи іншому учбовому закладі, а також і в дитячих садочках ми маємо дітей, батьки яких зараз перебувають на лінії фронту. І ми не повинні про це забувати, – вважає директор БФ “Карітас” отець Андрій Марчук.

Волонтери планують зібрати понад півтори тисячі подарунків. Їх передадуть не лише бійцям, а й дітям із прифронтової зони.

Реквізити для перерахування коштів на потреби військових:
(з вказівкою – «Подарунок солдату на Миколая)
м. Тернопіль
вул. Замонастирська, 1
ЦФ ПАТ «Кредобанк»
МФО 325365
Р/Р 26005010171387
ЄДРПОУ 21162280