додому Новини ФК “Тернопіль” з рахунком 0:3 поступився криворізькому “Гірнику”

ФК “Тернопіль” з рахунком 0:3 поступився криворізькому “Гірнику”

758

vlcsnap-2014-11-10-17h36m21s115ФК “Тернопіль” з рахунком 0:3 поступився криворізькому “Гірнику”. При цьому на такий результат прямо вплинуло вилучення двох гравців тернопільської, команди – власне лише після цього гості зуміли забити у ворота муніципалів. На рідному полі у чемпіонатах України тернополяни програли вперше за минулі два роки.

На 31-й хвилині матчу ФК “Тернопіль” залишився вдесятьох. Степан Клекот порушив правила зупиняючи атаку гостей. Арбітр зустрічі вирішив, що епізод вартий прямої червоної картки. Загравши в більшості “Гірник” із Кривого Рогу впевненіше не виглядав. Натомість тернополяни спромоглися на кілька гострих атак, хоч і реалізувати їх не вдавалося. Другий тайм почався із потужного удару Курила зі штрафного, втім, голом момент не завершився. Тим часом через другу жовту поле покинув Волошинович. Маючи на два гравці більше, гірники зуміли відкрити рахунок. Спершу Сітало зумів перекинути Плетеницького. Муніципали могли рахунок зрівняти, втім – не судилось. Натомість криворізці відзначилися ще двічі. Спершу пройшов оборону тернополян Боровський. Згодом із далекої відстані відзначився Рябов встановивши остаточний рахунок матчу – 3:0.