додому АТО АТОвці Тернопільщини створили єдину Спілку учасників антитористичної операції

АТОвці Тернопільщини створили єдину Спілку учасників антитористичної операції

1652

АТОвці Тернопільщини об’єднались. Вони створили єдину Спілку учасників антитористичної операції та запросили до співпраці владу області. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Реабілітаційний центр для бійців АТО до нового року запрацює у селі Максимівка Збаразького району

Війна на сході України об’єднала захисників та їхні сім’ї. Демобілізовані учасники АТО почали створювати по всій Тернопільській області громадські організації. А вже цьогоріч всі вони об’єднались у одну спілку.

– Не кожен керівник, я вже мовчу про простого якогось учасника бойових дій десь в селі, знав, що йому положено, знав куди йому звертатися, і що йому робити в якихось конкретних питаннях, – говорить керівник громадської спілки «Об’єднання учасників АТО Тернопілля» Дмитро Харчук.

Тому, аби кожен захисник знав свої права у різних сферах, є відповідальна людина. Відтак, спілка створила близко десяти відділів із захисту прав і свободи, земельних та гуманітарних питань.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Тернополі заклали капсулу під будівництво реабілітаційного центру для бійців та ветеранів АТО


– Кожен з вас, напевно, знає і розуміє, що починаючи із побутових проблем і закінчуючи навіть якимись кримінальними справами, і так дальше. Проваджується проти учасників бойвих дій і так дальше, – говорить керівник юридичного відділу громадської спілки «Об’єднання учасників АТО Тернопілля» Нахар Хрущ.

Також учасники громадської спілки підписали меморандум про співпрацю із головним управліннями юстиції в Тернопільській області.