![1679593563](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/1679593563-640x360.jpg)
Редиска “Азовсталь” “колготи ЗСУ” та напій “Буча Комбуча”. Продукти та речі з такими назвами можна зустріти на полицях магазинів. На фоні повномасштабної війни багато брендів почали використовувати у своїй рекламі патріотичні вислови та іменування, які асоціюються з національним спротивом українців. Щоб припинити нешанобливе ставлення представників бізнесу до теми національної боротьби, у Верховній Раді запропонували законопроект, який забороняє використовувати символи українського національного супротиву в торговельних марках. Що про це думають пересічні люди Тернополя, запитав наш – Назарій Голуб.