![vlcsnap-2023-05-01-17h18m01s851](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/vlcsnap-2023-05-01-17h18m01s851-640x360.jpg)
Щорічно у Тернополі відбувається фестиваль духовної пісні “Я там, де є благословіння”, у якому зазвичай беруть участь колективи з Тернопілля та інших областей України, а також творчі колективи з-за кордону. Цьогорічний фестиваль відбувся в Українському домі. В митецькій події взяли участь більше тридцяти п’яти колективів. На пісенному дійстві побувала і наша знімальна група.
Фестиваль “Я там, де є благословіння” вже став справжньою духовною традицією міста. Зазвичай у ньому беруть участь виконавці та колективи не тільки із Тернополя та області, а й з інших регіонів країни та навіть з-за кордону.
Після завершення фестивалю відбулося нагородження переможців у різних номінаціях. Подарунок від міського голови за натхненне виконання пісні отримала вокалістка Уляна Шерстій.