Головна духовність У Тернополі можна помолитися до однієї з найдавніших в Україні ікон –...

У Тернополі можна помолитися до однієї з найдавніших в Україні ікон – Зарваницької Матері Божої

690

vlcsnap-2015-12-21-16h09m59s363У Тернополі можна помолитися до ікони Зарваницької Матері Божої. В неділю чудотворний образ урочисто зустріли в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Перебуватиме там святиня до четверга, 24 грудня.

Чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої – одна з найдавніших в Україні. Перед нею в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці прочани навколішки просять ласки і порятунку.

– Це особлива така наша святиня Подільська, ікона з Зарваниці. Вона є такою місійницею, бо подорожує від храму до храму, по наших парафіях, кожен з наших вірних, хто не має змоги відвідати прощі в Зарваниці, може прийти до нашого храму і прибігти з своїми проханнями, молитвами, просити заступництва Богородиці перед Богом, щоб Вона вислухала їх молитви, – розповідає сотрудник Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці отець Ярослав.

Перебуватиме чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої в Архикатедрі до четверга, 24 грудня. Завтра ж християни відзначатимуть одне з дванадцяти найбільших Свят – Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. В Архикатедральному соборі 22 грудня – храмовий празник. Тут відправлять урочисту Літургію.

– Завтра маємо дуже гарний і світлий празник – Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Це є також і храмовий празник центрального собору. Буде багато урочистих богослужінь, буде присутній сам Митрополит Василій Семенюк, який у співслужінні із священиками відправить Архиєрейську Літургію, яка розпочнеться об 11 годині, – каже отець Ярослав.

Урочисту Літургію в Архикатедрі можна буде побачити на TV-4. Початок прямої трансляції Архиєрейського богослужіння у вівторок, 22 грудня, об одинадцятій.

Коментарі

1 коментар

  1. не вс1 являються прихожанами УГКЦ. Ми православно1 канон1чно1 в1ри. а не переб1жчики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here