Головна Головні Тернополяни попросили пояснити, хто вривався 19 травня у міську раду

Тернополяни попросили пояснити, хто вривався 19 травня у міську раду

392

vlcsnap-2015-05-21-15h16m09s60Сьогодні вранці під стіни обласного управління міліції прийшли тернополяни з проханням роз’яснити їм події, які відбувалися у міськраді Тернополя у вівторок, 19 травня. Присутні запитували, хто такі люди у масках, які проводили обшук кабінетів та затримали заступника голови Тернопільської міської ради. До тернополян вийшов головний міліціонер Тернопільщини Олександр Богомол.

“Сьогодні в масках з ломами в міськраду, а завтра в квартири тернополян?” – з такими серед інших плакатів сьогодні тернополяни прийшли під обласне управління міліції.

– Якщо сьогодні в міську раду вламуються і забирають людину без всяких рішень судових, то я так думаю, що завтра по доносу і в квартиру в масках прийдуть. А я хочу знати хто в цих масках був… – говорить тернополянка Галина Теличко.

Тернополяни занепокоєні, що обшуки в міськраді, затримання заступника міського голови, що відбулися у вівторок, 19 травня, можуть вплинути на вирішення проблем міста.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Політичним замовленням називає Сергій Надал події в міськраді 19 травня

– Нас мають почути люди, які хочуть щоб в місті Тернополі був спокій і нормально функціонувала виконавча влада. Якщо хтось допустився помилки, не треба змішувати все на купу. Якщо питання є по якомусь посадовцю, то це ще не вся міська рада. Як кажуть одесити: окремо мухи, а окремо котлети. Ми не судді, ми не прокуратура, ми не знаємо що там і як, розберуться, але це не повинно паралізувати роботу міськради, – каже тернополянин Мирон Кіцак.

До людей вийшов головний міліціонер Тернопільщини.

– Працівники міліції мають право бути в балаклавах, масках, згідно постанови прокурора про залучення спецпідрозділів для проведення слідчих дій, для проведення спецоперацій. Якщо питання стоїть по міській раді, бо бачу тут на одному плакаті є описано міськрада, то в міськраді напередодні проводилися слідчі дії групою Міністерства внутрішніх справ, Тернопільська міліція залучалася для допомоги, – відповів начальник УМВСУ в Тернопільській області Олександр Богомол.

Коментарі

1 коментар

  1. Про що ви пишете? Про які проблеми ви можете говорити??? А можливо необхідно згадувати про прицпип: не спійманий – не злодій??? Якщо спіймали – значить було за що???!! І я не зважаю, що мій знайомий ….,

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here