додому Головні Тернопільська “Нива” зійшлася у поєдинку з командою “Оболонь” із Києва. Рахунок –...

Тернопільська “Нива” зійшлася у поєдинку з командою “Оболонь” із Києва. Рахунок – 1:2

593

Тернопільська “Нива” зійшлася у поєдинку з командою “Оболонь” із Києва. Домашній для “Ниви” матч традиційно відбувся у Тернополі на міському стадіоні ім. Романа Шухевича. З рахунком 1:2 наші земляки програли гостям із Києва. Подробиці футбольного поєдинку – далі у сюжеті.

У рамках шостого туру другого етапу “Чемпіонської групи” тернопільська “Нива” вдруге зійшлась у протистоянні з командою “Оболонь” із Києва. Матч відбувся на Тернопільському стадіоні ім. Романа Шухевича без глядачів. TV-4 транслювло спортивну подію у прямому ефірі в соцмережах і у повторі на телеканалі. Генеральний партнер показу – корпорація Опілля. Вже з перших хвилин гості намагалися високо пресингувати, але така активна гра давала можливість тернополянам проводити контратаки. Перший небезпечний удар у матчі завдав киянин Віталій Груша, м’яч пролетів вище воріт Механіва. На 16-й хвилині після прострілу з флангу Віталій Груша в один дотик пробив уже у дальній кут воріт і таки відкрив рахунок на користь Оболоні – 0:1. Після забитого м’яча характер гри не змінився. Гості продовжували контролювати гру. З рахунком 0:1 учасники гри пішли на перерву.
На другий тайм помінялися флангами хавбеки “Ниви” Проців та Соколов. Після перерви тернополяни розпочали більш агресивно грати в атаці. Проте, забити м’яч не вдавалося.

У свою чергу, на 61-й хвилині, кияни забили вдруге. Після прострілу з флангу відзначився Ігор Краснопір, який щойно вийшов на заміну. Проте господарі не здавалися і через п’ять хвилин змогли один гол відквитати. Вихід один на один реалізував Дмитро Галадей рахунок – 1:2. Догравати матч тернополяни змушені були у меншості. За порушення другу жовту отримав Ігор Гатала та покинув поле. Хоч у меншості, але тернополяни продовжували атакувати ворота гравців “Оболоні”. Втім забити другий м’яч і зрівняти рахунок таки не вдалося. У підсумку, матч завершився перемогою “Оболоні”.

Після восьмої перемоги в “чемпіонській” групі “Оболонь” має у своєму активі 27 очок. Тим самим достроково гарантувала собі вихід до Української Прем’єр-ліги.

Наступний матч у чемпіонаті “Нива” зіграє на виїзді, у неділю 21 травня, проти команди із міста Кременчук “Кремінь”.