додому Головні Тернопільська “Нива” зійшлася у повторному поєдинку проти кременчуцької команди “Кремінь”

501

Динамічна нічия! Тернопільська “Нива” зійшлася у повторному поєдинку проти кременчуцької команди “Кремінь”. На виїзді тернополяни показали свою активність та проявили футбольну агресію з перших хвилин матчу, гра завершилася з рахунком 2:2. Подробиці футбольного поєдинку – далі у сюжеті.

У рамках сьомого туру другого етапу “Чемпіонської групи” тернопільська “Нива” вдруге зійшлась у протистоянні з командою “Кремінь” із Кременчука. Для тернополян матч був виїзний, гра відбулася на стадіоні “Кремінь-Арена”. З початку матчу “Нива” розпочала активну гру і вже на 3 хвилині матчу зі штрафного Арсентій Дорошенко відкрив рахунок ефектним голом. Згодом кременчуківці розпочали більш активну гру і на 26 хвилині Давронбек Азізов головою відправив м’яч у ворота тернополян. Із рахунком 1:1 завершився перший тайм. У другому таймі на 56 хвилині матчу «Кремінь» забив вдруге та вийшов вперед. “Нива” також не пасла задніх. Тернополяни почали тиснути. З 64 по 67 хвилину воротар кременчуківців двічі врятував ворота від голу. Але з ударом від Олега Хруставки на 77-ій хвилині воротар “Креміня” вже не зміг впоратися. З рахунком 2:2 матч завершився.

Наразі у тернополян та кременчуківців однакова кількість очків у турнірній таблиці. Доля сьомого місця чемпіонської групи вирішиться в заключному турі чемпіонату.

Наступний матч жовто-зелені проведуть вдома у суботу, 27 травня проти команди із Запоріжжя “Металург”. Гра відбудеться без уболівальників. Однак ви зможете подивитись поєдинок на наших сторінках у фейсбуці та ютубі. Генеральний партнер трансляції – Корпорація Опілля.