Головна Новини Сьогодні відбудеться засідання Ради оборони Тернопільської області

Сьогодні відбудеться засідання Ради оборони Тернопільської області

806

На Тернопільщині сьогодні в закритому режимі відбудеться засідання Ради оборони Тернопільської області. Формат зустрічі з керівниками усіх підрозділів правоохоронних, військових та контролюючих органів дозволить виробити ключові напрями реалізації прийнятого на засіданні ради нацбезпеки та оборони України положення.

“Перед нами стоять три ключові завдання: мобілізація територіальної оборони області, організація і забезпечення охорони порядку, забезпечення охорони стратегічних об’єктів інфраструктури. Власне, всі ці кроки мають бути присутні у наших подальших діях. І сьогодні вранці в мене вже відбулася нарада з силовими структурами краю. Надалі ми будемо відпрацьовувати комплекс заходів, які унеможливлять розбалансування ситуації на території області”, – зазначив Степан Барна.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Особовий склад ТОАБ – у стані повної бойової готовності. В Україні можуть ввести воєнний стан

Таке рішення мотивоване тим, що напередодні під головуванням Президента України відбулося засідання Ради нацбезпеки і оборони України. Військовий кабінет та РНБО дали оцінку діям РФ. Були прийнято рішення про необхідність запровадження в державі на 60 діб воєнного стану.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here