додому Головні Рятувальники знайшли тіло чоловіка, який провалився під лід на гребному каналі

Рятувальники знайшли тіло чоловіка, який провалився під лід на гребному каналі

395

На Тернопільщині знову втопилась людина. Нещасний випадок трапився на гребному каналі поблизу Тернополя. Увечері 3 лютого 43-річний чоловік повертався додому з Пронятина у Тернопіль. Вирішив скоротити дорогу та перейти через річку. Але через потепління крига стала крихкою і не витримала. Чоловік провалився під лід, вибратись з-під якого уже не вдалось. Рятувальники вкотре застерігають, не випробовуйте долю, не виходьте на лід.

Увечері 3 лютого на Тернопільському ставі, в районі гребного каналу під лід провалився чоловік. Про це рятувальників повідомили мешканці села Пронятин, які почули з боку водойми крики про допомогу. Співробітники ДСНС, які прибули на місце події, обстежили поверхню водойми та виявили ділянку де чоловік провалився, проте там вже нікого не було. 4 лютого з самого ранку до роботи залучили водолазів. Тіло загиблого вдалося дістати близько полудня. У чоловіка залишилась дружина і двоє неповнолітніх дітей. Рятувальники вкотре попереджають, за плюсової температури виходити на лід заборонено.

– Справа в тому, що зараз при потеплінні міцність криги різко на 25% зменшується. Хоть вона і товста, але вона кристалізується, і не витримує ваги людини. От за цей рік уже втопилась 4 людина. Зараз в даний час міцність криги зменшилась критично. І вихід на лід категорично заборонений. Зараз крига неміцна, кристалізується і не витримує ваги людини. Так що утримуйтесь від виходу на кригу, – застерігає головний водолазний спеціаліст рятувально-водолазної служби Тернопільської області Василь Шуль.