додому надзвичайне На Тернопільському ставі, в районі гребного каналу, чоловік провалився під лід

На Тернопільському ставі, в районі гребного каналу, чоловік провалився під лід

434

lid3 лютого на Тернопільському ставі, в районі гребного каналу чоловік провалився під лід. Про це о 18:21 до Служби порятунку повідомили мешканці с.Пронятин, які почули з боку водойми крики про допомогу.

До місця події негайно вирушили чергові караули 1-ї та 2-ї державних пожежно-рятувальних частин Тернопільського міського відділу та співробітники оперативно-координаційного центру У ДСНС (всього для пошуку потерпілого було залучено 10 чол. особового складу та 3 од. техніки).

У спеціальних рятувальних костюмах за допомогою рятувального катамарану, освітлюючи ліхтарями навколишню територію, працівники ДСНС обстежили сковану крихкою кригою поверхню водойми. Невдовзі вони виявили ділянку, де, ймовірно, потерпілий міг провалитися під лід – крига, на площі близько 3 м.кв, була проламана, поряд,Ю на замерзлій поверхні лежали особисті речі (продуктові пакети). Вірогідно, людина загинула внаслідок утоплення.

На місці події працюють водолази. Пошукові роботи тривають.

Нагадамо, нещодавно у районі гребного каналу під лід провалився тернополянин на велосипеді. Його врятували чоловіки, які рибалили неподалік.