Головна Головні Поховали Марту Окаринську, яка загинула під час шторму 14 червня в селищі...

Поховали Марту Окаринську, яка загинула під час шторму 14 червня в селищі Затока під Одесою

740

vlcsnap-2016-06-16-19h06m32s557Сьогодні ми попрощалися із ведучою дитячої програми “Чарівний ключик” на каналі TV-4 – Мартою Окаринською, яка теж загинула під час шторму 14 травня в селищі Затока під Одесою. Через цю трагедію в жалобі весь Тернопіль. Попрощатися з дівчинкою прийшли сотні людей. Цього року вона закінчила восьмий клас, була пластункою та учасницею тернопільського ансамблю барабанщиць. Саме з ним поїхала до Одеси на музичний фестиваль. Та сталася непоправна трагедія – потонуло 4 людини, серед яких і Марта. Поховали її, сьогодні, 16 червня, на кладовищі у Підгородньому .

Рідним та друзям Марти важко повірити, що її більше немає. У їхній пам’яті вона назавжди залишиться доброю та світлою дитиною. Біль і смуток їхньої втрати, кажуть, неможливо передати словами.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Тернопіль попрощався із вчителем, який пожертвував власним життям, щоб врятувати дітей

– Мартусю я пам’ятаю ще такою маленькою і дотепер, що вона є радісною дитиною. Активна, весела, добра. Все Інна – мама Марти – дуже хвалила, яка в неї гарна дівчинка. Яка вона активна, яка вона розумна, відмінниця, самостійна. Всюди вона, по всяких таборах, всюди дитина брала активну участь. Також вела передачу ” Чарівний ключик”. Дуже співчуваю родині Окаринських: бабусі – Тані, дідусю – Михайлу, своєму братові – Михайлові, його жінці – Інні і всій родині з такою несподіваною втратою, – говорить родичка Марти Окаринської Наталія.

Сьогодні у жалобі увесь Тернопіль. Нестерпно болючою ця подія стала і для Тернопільського пласту, адже дівчинка з дев’яти років була його вихованкою.

– Марта взагалі, була дуже розумною дівчинкою, дуже цілеспрямованою, дуже відповідальною. Вона була, свого часу, гуртковою. Завжди вміла організувати дівчат, була для них лідером, тому ми всі сумуємо за нею. Наш курень і взагалі весь Тернопільський пласт та всі пластуни по всій Україні, – каже зв’язкова 58 куреня імені Катерини Білокур ( зв’язкова Марти Окаринської) Ольга Шимків.

Увесь колектив TV-4 глибоко сумує з приводу важкої втрати. Ми щиро співчуваємо рідним, друзям та учителям Марти. Вона назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here