додому Головні Тернопіль попрощався із вчителем, який пожертвував власним життям, щоб врятувати дітей

Тернопіль попрощався із вчителем, який пожертвував власним життям, щоб врятувати дітей

1438

vlcsnap-2016-06-16-15h38m55s22314 червня під час порятунку дітей в Затоці загинув вчитель школи №24 Михайло Близнюк. Педагог пожертвував власним життям, щоб врятувати життя дітям. Його у Тернополі вважали сучасним Сухомлинським, дуже благородною та світлою людиною. Попрощатись із Михайлом сьогодні у Дім жалоби прийшло сотні людей, рідні та близькі, колеги та учні.

Михайло Близнюк залишився у пам’яті рідних та близьких людей доброю і світлою людиною, яка готова була у будь-який момент допомогти, порадити чи підказати, як зробити краще. Попрощатися із чоловіком у Будинок жалоби прийшло сотні людей, родина, друзі, колеги по роботі та учні, які дуже любили та поважали свого наставника.

– Знайомим з ним я був тільки один рік, але цього вистачило для того, щоб я зрозумів, якою він був людиною. Він нас навчив не тільки історії, а ще й багато чого, в житті яким бути, і сам подавав приклад. Я от навіть як приїжджав, раніше ще перед заняттям так виходило, то я був дуже радий тому, що я міг посидіти з ним один на один поспілкуватися, поговорити, – розповідає учень  Артем Лимар.

Тітка Михайла Близнюка Ганна розповідає, для дітей чоловік віддав усе, свої знання, своє серце і своє життя. Для рідних він був хорошим помічником, люблячим чоловіком та батьком.


– Цю людину я знаю змалечку. І таким, яким він став, мабуть доля подарувала йому все, що можна було подарувати як вчителеві, як людині, як батькові. Я думаю, що ті зернинки його праці колись дадуть хороший плід. І я думаю, його учні будуть гідними його послідовниками, – каже тітка Михайла Близнюка Ганна Остапівна.

Колеги по роботі розповідають, Михайло Ігорович не один рік займався організацією різних заходів: екскурсій, поїздок, фестивалів. Був вчителем року, увійшов до десятка найкращих вчителів-істориків України. Був людиною від Бога. Кажуть, коли Михайло брався за щось, то завжди були впевнені – все буде добре.

– Серця всіх наших, напевне, тернополян і педагогів сьогодні кричать. Такої трагедії в нас ще в Тернополі не було. Біда, горе зібрало нас. Його надзвичайно любили діти, він був надзвичайно світлою, доброю людиною, і серце таке було сповнене любові, що напевне все кинув і пішов рятувати життя своїх дітей. Високої кваліфікації спеціаліст, він був в нас найкращим вчителем історії в області, він попав в 10 найкращих вчителів по-професії в Україні. Він був один із найкращих організаторів. Світла людина, людина від Бога, – говорить голова профспілки працівників освіти і науки Тернополя  Валентина Кухар.

Поховали Михайла Близнюка на кладовищі у Підгородньому.