Головна Головні Група тернополян потонула в Затоці. Серед загиблих є діти

Група тернополян потонула в Затоці. Серед загиблих є діти

736

tonulСьогодні в селищі Затока, що на Одещині, під час купання в Чорному морі потонули чотири особи, двоє з них – діти 14 та 16 років. Серед загиблих були тернополяни. Про це повідомляє ГУНП в Одеській області. Як стверджують очевидці, морські хвилі затягнули їх у воду.

Загиблим було 46, 30, 16 та 14 років. Під час шторму вони пішли купатись до моря, де і сталась трагедія. Це відпочиваючі з Хмельницького та Тернополя. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводиться подальша перевірка.

Очевидці розповідають, що дітей та тих, хто кинувся їм на порятунок, затягнули під воду морські хвилі. Їх врятувати не вдалось, а на цілому узбережжі не було жодного рятувальника.

екфпувн

Коментарі

1 коментар

  1. Співчуваю загиблим, це для них велика трагедія, перебуваємо зараз в Затоці, море не спокійне ще з 10 червня, але хвилі великі почалися ще з понеділка після обіду, і вже сьогодні не підпустили жодну дитину до води, бо несем відповвдальність за дітей яких нам довірили батькам, придумуємо різні конкурси і ігри щоб діти не нудилися, і мені не зрозуміло чому керівник дозволив їти на море коли бачив яка ситуація на воді

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here