Головна Головні Петро Порошенко відкрив новозбудовану школу у Соколові Теребовлянського району

Петро Порошенко відкрив новозбудовану школу у Соколові Теребовлянського району

1335

vlcsnap-2016-01-11-19h49m57s963Президент України Петро Порошенко із робочим візитом відвідав Тернопільщину. У Соколові Теребовлянського району глава держави побував на відкритті новозбудованої школи та подарував школярам комп’ютерний клас. Опісля, вже в обласному центрі, відвідав підприємство “СЕ Борднетце-Україна” та зустрівся із військовослужбовцями 44-ї окремої артилерійської бригади. Військові отримали із рук Президента державні нагороди, а родини загиблих – ключі від нових квартир.

Нову школу у Соколові розпочали будувати ще у 1991 році. Та у 96-му – припинили. Завершили будівництво нової школи лише нещодавно.

– За останній рік повністю всередині, 1-2 поверх, зовні. Але перед тим,тому 3 роки вона вже була перекрита, зроблено утеплення зовнішнє, підлоги доробили,завезли сучасні меблі, всі класи, – розповідає директор Соколівської ЗОШ І-ІІ ст. Борис Коваль.

У школі є звичайні навчальні кімнати, спеціалізовані класи із лабораторіями для уроків хімії та фізики, сучасний спортзал, простора шкільна бібліотека. Тут буде навчатись 104 учні із Соколова, Надрічного і Пантелихи.

Аби відкрити новозбудовану школу на Теребовлянщину приїхав Президент України Петро Порошенко.

– Я думаю,що дуже символічною є побудова цієї школи. Думка проте, щоб її почати будувати, рішення про те було прийнято в далекому 91-му році. Як завжди робилося – в 91-му рішення прийняли, а в 96-му забули про нього. Чому для мене і для всіх нас ця школа настільки символічна, тому що вона символізує реформування і зміни політики в державі, – каже Президент України Петро Порошенко.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Петро Порошенко поспілкувався з працівниками підприємства ТОВ “СЕ Борднетце-Україна”

Також Президент пообіцяв, що невдовзі в школи з’явиться власний шкільний автобус. У Соколівській школі Петро Порошенко оглянув класні кімнати, а також подарував школярам комп’ютерний клас. Навчання у Соколівській школі розпочнеться вже 20 січня, запевняє директор. На її будівництво із державного фонду регіонального розвитку було виділено 5010,3 тис. грн та з місцевого бюджету – понад 500 тисяч гривень. Матеріал про відвідини Президентом 44-ї окремої артилерійської бригади – дивіться у наступних випусках.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here