Головна Головні Петро Порошенко поспілкувався з працівниками підприємства ТОВ “СЕ Борднетце-Україна”

Петро Порошенко поспілкувався з працівниками підприємства ТОВ “СЕ Борднетце-Україна”

589

vlcsnap-2016-01-11-19h56m08s240Під час зустрічі з працівниками тернопільського підприємства “СЕ Борднетце-Україна” глава держави розповів про зону вільної торгівлі з ринками країн Європейського союзу, зміни у податковому законодавстві та зниження єдиного соціального внеску, який дозволяє виробникам підвищити заробітну плату. Окрім того, Президент  запевнив, що інвестиційний клімат в Україні покращується.

Завдяки вдалій кадровій політиці ТОВ “СЕ Борднетце-Україна” є одним із найбільших роботодавців Тернопілля. Завод входить до концерну Sumitomo Electric Bordnetze – провідного світового виробника кабельної продукції для автомобілів. Президент України Петро Порошенко, побувавши на Тернопільщині, завітав на підприємство. Він похвалив працівників за добру роботу, розповів про зміни, які стосуються виробництва.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Петро Порошенко відкрив новозбудовану школу у Соколові Теребовлянського району

– Ваше підприємство, як на мене, є дуже символічним. Цей символ полягає в тому, що ми отримуємо, нарешті, безперешкодний доступ на ринки країн Європейського союзу. Бо з 1 січня поточного року в повному обсязі вступила в силу поглиблююча та всеохоплююча зона вільної торгівлі.

Важливі рішення були прийняті і в системі податкового законодавства.

– Ми спростили адміністрування податку на додану вартість. І якщо раніше податок на додану вартість був джерелом корупції, то крок за кроком, тиждень за тижнем ми перерубаємо ці щупальця корупційного спруту. І тим хто працює на ринки країн Європи, так як ваше виробництво, ПДВ має відшкодовуватись автоматично, – каже президент України Петро Порошенко.

Також глава держави розповів про зниження єдиного соціального внеску та покращення інвестиційного клімату в Україні.

– Якщо раніше власник підприємства мав платити кошти окремо в Пенсійний фонд, окремо в інші фонди соціального забезпечення, загальне навантаження на білу заробітну платню складало майже 50%, то на сьогоднішній день, з 1 січня це обмежено 20%. І решту коштів виробник має можливість віддати людям, підвищивши заробітну платню. Що нам треба для того, щоб більше інвестицій приходило в Україну, і більше робочих місць створювалося в Україні? Нам треба позитивний досвід інвесторів. На сьогоднішній день ці інвестиції є найкращою рекламою інвестиційного клімату в Україні. Бо ми зробили декілька надзвичайно важливих речей: перші кроки – ми перегулювали бізнес, я спілкуюся зараз з керівництвом підприємства, вони дійсно стверджують про те, що за останній рік стало легше працювати.

Зараз на підприємстві “СЕ Борднетце-Україна” працює більше 3,5 тисяч людей. У 2016-му планують розширення виробництва в Чернівцях, де буде створено ще 500 робочих місць, а також підприємство працюватиме над відкриттям нового виробничого підрозділу у Чорткові.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here