додому Головні На 50 копійок подорожчає проїзд у тролейбусах Тернополя 2 березня

На 50 копійок подорожчає проїзд у тролейбусах Тернополя 2 березня

687

vlcsnap-2016-03-01-17h59m05s316На 50 копійок подорожчає проїзд у тролейбусах Тернополя вже завтра, другого березня. Квиток коштуватиме дві гривні. Студенти та учні платитимуть по одній гривні, а пенсіонери їздитимуть і далі безкоштовно. Ціни на проїзд зростуть тільки на електротранспорт. Маршрутні таксі перевозитимуть пасажирів за теперішніми тарифами.

У міськраді кажуть, вартість проїзду підвищено через зростання цін на електроенергію. Крім того тролейбуси Тернополя потребують ремонту, а обслуговуючий персонал заробітньої плати.

– Зрозуміло, що індексацію заробітньої плати змінилася. Якщо взяти, що десь пів року тому вона становила з нарахуваннями мільйон двісті п’ятдесят, мільйон триста п’ятдесят тисяч то станом на сьогоднішній день вона становить більше двох мільйонів. Як бачимо серйозних сімсот тисяч щомісяця, знову ж таки, по фонду заробітньої плати треба шукати з урахуваннями, – говорить начальник Управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

З 2 березня пільгові категорії пасажирів, як і раніше, їздитимуть за старими тарифами.

– Тілький повний квиток подорожчав. Для учнів, студентів як була одна гривня проїзд так і залишилась. Пільгові категорії в якому обсязі перевозилися в такому й будуть перевозитися. Без жодних обмежень, без жодних застережень, – каже Ігор Мединський.

В управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міськради запевняють, цього року планують закупити нові тролейбуси.