додому Головні Історія про дівчинку Ліду з синдромом Дауна, яка мріє стати журналістом

Історія про дівчинку Ліду з синдромом Дауна, яка мріє стати журналістом

1528

“Діти сонця.” Вони мають додаткову – 47-у – хромосому. І в цьому їхня особливість. Один із семиста малюків з’являється на на світ із синдромом Дауна. В Україні таких людей  близько 15 тисяч. Їх трохи вирізняє характерна зовнішність, особливість  розвитку та соціальної адаптації. А ще ці люди – добрі, наївні, довірливі, відкриті та усміхнені. Наш четвертий сюжет Юлії Судомир із серії “Діти сонця” про дівчинку Ліду з голівудською посмішкою і її мрію, що нам вдалося втілити у життя.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Щорічно в Тернопільській області народжується 10-17 дітей з додатковою хромосомою

 

Посмішка Ліди не може залишити байдужим. Дівчинка щаслива, бо давно мріяла потрапити у програму “Тернопільська погода” на телеканалі “TV-4”, розповідає її мама. Проте завжди підходили до знімальної групи надто пізно. І от нарешті нам вдалося здійснити дитячу мрію. А ще Ліда мріє стати журналістом.

Аби здійснити свою мрію, дівчинка вже наполегливо працює над собою, дуже любить читати, а також вчити вірші.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: При Центрі сприяння дітям з синдромом Дауна два місяці функціонує театральна студія

Ліда дуже доброзичлива, легко йде на контакт, любить людей. Але, на жаль, не завжди їй відповідають взаємністю. Зараз Ліда вчиться у четвертій школі Тернополя у сьомому класі. Її мама вже задумується, якою буде подальша доля доньки і чи вдасться їй знайти роботу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Історія про Вітю Музику із синдромом Дауна

Наталя Богданівна хоча й сумнівається, але все-таки, щиро надіється на те, що після закінчення школи, донька здобуде спеціальну освіту і зможе працевлаштуватися. У майбутньому вона бачить її бібліотекарем, бо Ліда дуже любить книги і знає усіх українських письменників.