додому Головні При Центрі сприяння дітям з синдромом Дауна два місяці функціонує театральна студія

При Центрі сприяння дітям з синдромом Дауна два місяці функціонує театральна студія

1000

Театральна студія “Коло” впродовж майже двох місяців діє при Центрі сприяння дітям з синдромом Дауна “БебіКо”. Її відвідують діти з інвалідністю. У формі гри вони опановують акторську майстерність, вчить їх актор Тернопільського обласного драматичного театру Євген Лацік. Як і обіцяли, продовжуємо серію матеріалів, присвячених Міжнародному дню людей з синдромом Дауна.

Щопонеділка і щоп’ятниці вони збираються, аби впродовж години побути акторами. Діти з синдромом Дауна, а також інші вихованці центру “БебіКо” у Тернополі вже майже два місяці відвідують театральну студію “Коло”. Заняття вібуваються у формі гри, адже таким чином можна зацікавити дітей та зосередити їх увагу, каже актор театру Євген Лацік. Спочатку це був експеримент, бо ніхто не знав, як піде далі, чи буде цікаво дітям і чи витримають емоційне навантаження дорослі, які до цього часу справи з особливими дітьми не мали.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Історія про Вітю Музику із синдромом Дауна

– Перші заняття – це було страшно, я вам чесно скажу, по правді. Спочатку була ідея, потім було перше заняння і потім було страшно. Ми з Женьою просто йшли і мовчали, і думали як буде друге заняття. Друге заняття вже було більш контактне, третє заняття – ще активніше, – каже керівник платформи альтернативної освіти “Коло” Назар Сарабун.

Діти з нетерпінням чекають кожного наступного заняття, бо знають, що на них чекають нові відкриття та лише позитивні емоції,а ще це неабияк впливає на розумовий та фізичний розвиток дітей, кажуть психологи.