додому АТО Документальний фільм про Віктора Гурняка

Документальний фільм про Віктора Гурняка

668


 Автор ідеї: Анастасія Станко

Оператор: Петро Задорожний, Ростислав Ковальчук

Монтаж: Анна Цигима
В бою 19 жовтня, в районі 32-го блокпосту поблизу селища Сміле Луганської області, героїчно загинув Віктор Гурняк (боєць батальйону “Айдар”, фотокореспондент, пластун). Намагався вивезти поранених на машині з поля бою, але загинув від мінометного снаряда.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Виставку Віктора Гурняка відкрили в Українському домі “Перемога”

Збір коштів у недоторканий Фонд Юстинки Гурняк, донечки Віктора Гурняка:
5168 7423 4826 7265 Гурняк Ольга Петрівна
Дякуємо. Надіємось на вашу підтримку.

Віктор Гурняк народився в 1987 році. Родом з села Городниця Гусятинського району на Тернопільщині. Навчався в 27 загальноосвітній школі в Тернополі, згодом в Технічному коледжі Тернопільського Державного Технічного Університету (тепер Тернопільський національний технічний університет). Працював в щоденній газеті «20 Хвилин» та був редактором пластового часопису «Цвіт України». Брав участь в проектах Інституту Політичної Освіти та Міжнародного Республіканського Інституту.

Очолював в Тернополі Молодіжну громадську організацію «Фундація Регіональних Ініціатив» та був прес-секретарем партія «ПОРА» в Тернопільській області. Працював фотокореспондентом інформаційного агентства УНІАН, фотографував для міжнародної інформаційної агенції REUTERS. Спільно з друзями заснував фотоагенству LUFA. У 2014 році приєднався до команди інтернет-проекту INSIDER.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Загиблого в АТО Віктора Гурняка друзі називають людиною-легендою

Разом з дружиною Іриною виховував доньку.

Протягом останніх місяців Віктор забезпечував необхідним спорядженням бійців «Айдару» та інших батальйонів, збираючи кошти і закуповуючи необхідні речі, самостійно доправляв допомогу в зону АТО, допомагав із транспортуванням вантажів.