![vlcsnap-2017-11-13-13h01m15s804](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2017/11/vlcsnap-2017-11-13-13h01m15s804.jpg)
“Межа” – це словацько-український фільм, який нещодавно презентували у Тернополі. У стрічці зіграла українська театральна та кіноакторка, громадська активістка, лауреатка багатьох театральних премій Римма Зюбіна. Минулоріч вона вже приїжджала у Тернопіль, презентуючи фільм “Гніздо горлиці”.
- Як розуміти назву фільму “Межа”?
- Які реальні події покладені у основу стрічки?
- Чому стрічка спричинила неабиякий резонанс ще до всеукраїнського прокату, вигравши “Кришталевий глобус” за кращу режисерську роботу?
Про це та багато іншого дивіться у “Акцентах”.