![vlcsnap-2016-11-04-20h05m37s398](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2016/11/vlcsnap-2016-11-04-20h05m37s398.png)
У рамках Першого Всеукраїнського форуму “КіноХвиля”, який напередодні стартував у Тернополі, відбувся прем’єрний показ кінострічки “Гніздо Горлиці”. Стрічку презентували автор Тарас Ткаченко та акторка, яка зіграла головну жіночу роль Римма Зюбіна.
У рамках Першого Всеукраїнського форуму “КіноХвиля”, який напередодні стартував у Тернополі, відбувся прем’єрний показ кінострічки “Гніздо Горлиці”. Стрічку презентували автор Тарас Ткаченко та акторка, яка зіграла головну жіночу роль Римма Зюбіна.