додому Головні 5 вражаючих історій кохання відомих людей

5 вражаючих історій кохання відомих людей

20260

Кохання не знає часу, у його полон потрапляють люди, незалежно від від віку чи політичних переконань, незалежно від міри відомості чи кольору шкіри. Кохання, таке могутнє та лавиноподібне, когось підносить, наче на крилах, а когось знищує та змушує страждати. Ми підібрали для Вас 5 вражаючих історій справжньої любові, їх рядки аж горять від палих почуттів. 

Історія кохання №1. Федеріко Фелліні і Джульєтта Мазіна

Федеріко Фелліні і Джульєтта Мазіна – одна з найромантичніших пар XX століття. Коли ще жінка вмирала від туги за чоловіком? Хіба що в сагах і легендах. А Фелліні з Мазіною і були однією з легенд нашого часу.

Історія кохання №2. Френк Сінатра та Ава Гарднер

В Америці мало кого любили і люблять так, як Френка Сінатру. Він давно вже не просто “найпопулярніший співак століття ” – він став міфом, легендою, однією з найбільш яскравих і барвистих у світовій культурі. Його голос – оксамитовий в юності, терпкуватий  в зрілості  –  зводив з розуму мільйони шанувальниць. Сінатра умів любити пристрасно, до божевілля. Його роман з Авою Гарднер, ” корида любові ” двох особистостей, зіткнення двох південних темпераментів – зараз викликає хіба що тиху заздрість. 

Історія кохання №3. Вівьєн Лі та Лоуренс Олів’є

Їх називали найкрасивішою і щасливою ​​парою Голлівуду. Америка, 30-ті роки. Країна переживала не найкращі часи, коли прогриміла прем’єра фільму за романом Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром». Головна героїня – цілеспрямована і чарівна Скарлетт О’Хара – стала втіленням американської мрії і надії на краще. Молода англійка Вів’єн Лі, що вдихнув вічне життя в головну героїню роману, моментально стала зіркою світового масштабу. Її чоловік і знаменитий актор Лоуренс Олів’є так і не зміг пробачити коханій жінці «зрадницьку» популярність.

Історія кохання №4. Леся Українка та Сергій Мержинський

Коли Леся повернулася в Україну, на своєму столі вона знайшла подарунок від Сергія – невеликий томик творів Гейне. На звороті титульного аркуша Мержинський підписав: «Пані Лесі на пам’ять про дружні і сердечні відносини». Жінка намагалася погасити в собі любов, оскільки розуміла, що майбутнього у них немає. Вона чудово усвідомлювала, що не має морального права мати дітей і виходити заміж. Сергій, будучи невиліковно хворим на туберкульоз, теж виразно розумів це…

Історія №5. Ален Делон та Ромі Шнайдер

Ромі Шнайдер звів у могилу «вічний наречений». Створювати ілюзію кохання на екрані було їхньою професією. Проте Ален і Ромі були такими молодими й недосвідченими, що мимоволі переплутали знімальний майданчик з реальністю. Історія їхнього кохання виявилася більш захопливою та драматичною, ніж у фільмах, в яких вони грали…