додому Новини Отримати ID-картку можна у день виборів – 31 березня працюватимуть підрозділи міграційної...

Отримати ID-картку можна у день виборів – 31 березня працюватимуть підрозділи міграційної служби

1254

Отримати ID-картку можна у день виборів. 31 березня працюватимуть підрозділи міграційної служби. У підрозділах міграційної служби області зберігається 1590 неотриманих паспортів громадянина України у формі ID-картки. В Управлінні ДМС України в Тернопільській області закликають громадян забрати свої документи, щоб не втратити можливість проголосувати.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Українська діаспора в Канаді закликає українців піти на вибори та проголосувати

У власників ID-карт не виникне жодних проблем при голосуванні на майбутніх виборах Президента України. Цей документ дозволяє громадянам, які досягли 18 років, отримати виборчий бюлетень на виборчих дільницях та надає право голосу на президентських виборах.

– Громадяни України мають паспорт у вигляді книжечки, чи мають у вигляді ID-картки, вони зможуть здійснити своє волевиявлення навіть не беручи з собою довідку про реєстрацію місця проживання. Тобто, не мають вимагати цієї довідки, ID-картка є паспортним документом, який підверджує громадянство і особу, і ніяких додаткових документів не потрібно, – розпоавідає керівник Управління державної міграційної служби України в Тернопільській області Ярослав Давибіда.

У підрозділах міграційної служби області зберігається 1590 не отриманих паспортів громадянина України у формі ID-картки. В Управлінні ДМС України в Тернопільській області закликають громадян забрати свої документи, щоб не втратити можливість проголосувати.

– Я прошу громадян: прийдіть в наші підрозділи і заберіть свій паспортний документ. Враховуючи різні фактори, які можуть перешкоджати нашим громадянам до 31 березня прийти в наші підрозділи і забрати ID-картки, є дорученя голови Державної міграційної служби Максима Соколюка, що всі наші територіальні підрозділи будуть працювати 31 березня, – каже Ярослав Давибіда.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Що вважається порушенням на виборах та як проголосувати, аби не заплатити штраф

Державна міграційна служба України сприяє тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, тому в день проведення виборів, 31 березня, організовано чергування працівників територіальних органів та підрозділів ДМС на території усієї України – для видачі вже виготовлених паспортів, які доставлені до територіальних органів та підрозділів ДМС.