![424589795_7029658383749219_3388750644216981608_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/424589795_7029658383749219_3388750644216981608_n-640x480.jpg)
6 лютого встановили купол на соборі святих Костянтина та Єлени у Тернополі.
“Установка купола, яка відбулася навіть у вітряну погоду, є символом єдності та віри великої православної громади Тернополя. Це величезне свято додає гордості та духовності місту, роблячи крок до створення неперевершеного архітектурного шедевру та духовного центру для всіх вірян міста,” – прокоментували подію у Тернопільській Єпархії ПЦУ.