![vlcsnap-2021-09-30-16h36m35s849](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/vlcsnap-2021-09-30-16h36m35s849-640x360.jpg)
Знати та володіти чужою мовою як своєю рідною. Це потрібно людям, які хочуть називати себе перекладачами. У їхній професійний день, який відзначають 30 вересня, ми познайомимо вас з тернополянами, справою життя яких є переклад книг з іноземних мов.
Знати та володіти чужою мовою як своєю рідною. Це потрібно людям, які хочуть називати себе перекладачами. У їхній професійний день, який відзначають 30 вересня, ми познайомимо вас з тернополянами, справою життя яких є переклад книг з іноземних мов.