додому Головні Знайшли тіло Андрія Цюрпіти, що зник 6 серпня. Хлопець потонув

Знайшли тіло Андрія Цюрпіти, що зник 6 серпня. Хлопець потонув

1016

Тіло 27-річного тернополянина Андрія Цюрпіти, що зник в суботу, 6 серпня, сьогодні знайшли. Бездиханне тіло знайшли у кількох кроках від місця, де востаннє бачили хлопця.

Нагадаємо, 6 серпня Андрій разом із друзями святкував день народження товариша на косі поблизу Білецького моста. Друзі розповідали, що хлопець вийшов з води і зник. Його пошуки тривали понад 4 доби. В неділю увечері водолази обстежили місце, де компанія виходила з води. Пошуки на воді тривали також у вівторок та середу. На сьогодні був запланований детальний обшук каналу. Спеціалісти почали прочісувати ділянку, проте тіло виявив батько Андрія. Рятувальники кажуть, загиблого юнака знайшли б раніше, якби були впевнені, що він точно у воді. Проте у всіх жевріла надія на краще.


– Судячи по тому, де його знайшли, він зайшов в воду, і зразу попав на обрив. Вот іде по пояс, і тут раз – і зразу різкий при тому обрив, там наступити ні на шо. Переляк, спазм і…, – розповідає головний водолазний спеціаліст рятувально-водолазної служби області Василь Шуль.

Тіло хлопця знайшли неподалік місця, де він відпочивав із друзями. Конкретніше – приблизно за 50 метрів від його палатки. Ділянку каналу обстежували рятувальники, проте Андрія Цюрпіту знайшов батько.

– Я приношу свої співчуття рідним. Батьки були кожного дня в поліції, просили про допомогу. Ми проводили заходи,в них була інформаціЯ, що він може знаходитись десь в якомусь будинку, неподалік від місця, де пропав. Проводили ми перевірки також будинків. Однак тіло найшли ми в воді. Зараз буде проводитись експертиза судово-медична щодо причини смерті. Однак за первинною інформацією під час огляду місця події явних ознак насильства на тілі не виявлено, – говорить начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Загиблому Андрію Цюрпіті було 27 років. Його шукав увесь Тернопіль. Вічна пам’ять.