додому суспільство Зміни системи, а не облич, вимагають активісти молодіжного Євромайдану Тернополя

Зміни системи, а не облич, вимагають активісти молодіжного Євромайдану Тернополя

387

Повного перезавантаження влади, зміни системи, а не облич, вимагають активісти молодіжного Євромайдану Тернополя. Молоді люди із заявою звертаються до депутатів Верховної Ради призначити окрім Президентських виборів на 25 травня дострокові вибору парламенту і місцевих рад.   Революція буде тривати доти, доки не відбудеться повне перезавантаження влади і не тільки столичної, а й на місцях, кажуть активісти.

Молодь Тернополя вимагає від нової влади негайного очищення правоохоронних органів від людей, що виконували незаконні накази режиму. У владу мають прийти нові люди, кажуть молоді тернопільські активісти. Свої слова підтверджують цитатою Вацлава Гавела: "Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу".

– Мають бути вибори до місцевих рад і максимум людей нових має туди зайти. Це не обов'язково мають бути дуже молоді люди, а це мають бути люди, які  будуть сприймати владу не як якийсь привілей, а як служіння і як користь громаді. Це мають бути люди-професіонали молоді, бажано до 40 років, і люди, які будуть працювати справді для громад, – переконаний молодіжний міський голова Тернополя Любомир Шимків.

Молодь Тернополя виступає за проведення люстрації серед чиновників. Вони наголошують, очищення органів влади від корупціонерів не може проводити сама влада, а тільки громада. Молодіжні активісти наполягають на люстрації не тільки для представників  Партії Регіонів, а й Свободи, Батьківщини і УДАРу. Для цього має бути створений Обласний люстраційний комітет, куди увійдуть громадські активісти, недотичні до політичних партій. Коли вдасться змінити систему влади, коли влада в країні і на місцях наповниться новими обличчями, з непохитними принципами і переконаннями, тоді революція буде завершена.

– Нове покоління, коли через енну кількість років наші діти, онуки будуть казати: оці люди змінили країну. Це нове покоління українців, які народилися в незалежній Україні, які цінують патріотизм, професіоналізм, – вважає активіст тернопільського молодіжного Євромайдану  Дмитро Андрієшин.

Достойних, молодих людей, які можуть і вміють працювати на інтереси громади, у Тернополі багато, вважають активісти.

– З нас тут ніхто не горить супер-ідеєю зайняти якісь посади. Для нас це не є першочергова ціль. Якщо зайде команда нових людей і буде посада, тоді ми погодимося і будемо працювати. Ми хочемо, щоб ще якісь люди зайшли нові. Якщо ці посади будуть продавати, то ніхто на це не поведеться. Бо якщо молода людина приходить у стару систему, то вона рано чи пізно стає такою самою. Система її з'їдає,  -каже Любомир Шимків.