Головна Головні Злодії обікрали склад волонтерської групи “Схід та Захід єдині”

Злодії обікрали склад волонтерської групи “Схід та Захід єдині”

423

vlcsnap-2015-11-19-16h40m05s305Злодії обікрали підвал відомого тернопільського волонтера Василя Конька, координатора на Тернопільщині та Західній Україні волонтерської групи “Схід та Захід єдині”. Крадіжка трапилась у ніч з 16 на 17 листопада. Невідомі забрали речі, зібрані для українських військових у зоні АТО. Волонтер каже, поїздку на Схід, яку планував на наступні вихідні, не відмінить. А грабіжники обікрали не його, а українських бійців.

– Сліди, мешти – з цього кута заходили. Були 2 чоловіки, 1 високий, але худий. Бо не сильно була втоптана земля, а один мілкий. Чому мілкий? оце в мене підвал, в підвалі стояла дуже сильна серцевина, – розповідає координатор волонтерської групи “Схід та Захід єдині” на Тернопільщині Василь Конько.

Зайти через двері злодіям не вдалося – не зламали серцевину замка, та й вирвати її не вийшло.

– Ось бачте, пробували 2 рази її зламати, але не зламали. Що вони тоді роблять. Вони обходять цю кладовку і ламають тут вікно. Вставляють фомку і маленька людина, бо вікно тільки отак відкривається, я сюди не пролізу, – показує волонтер.

Через вікно злодії залізли в підвал, зсередини відімкнули двері. Все крадене сюдою і виносили. 18 листопада вранці привезли речі для бійців на Схід, пригадує Василь Конько. Коли зайшов до підвалу – одразу побачив, що тут побували чужі.

– Стояла тут купа всього. Тут стояв ящик олії. Ящик розірвали, олію витягнули, лишили мені пляшку. Стояло 9 банок грибів, лишили тільки одну. Все вигребли, даже ящики з яблуками – лишили тільки 4 штуки. Стояли ящиків 6. Капусту брали, тушонку брали, сало брали, всю консервацію, що я хлопцям збирав. От бачите, розривали. Чому лишили 1 банку? Та візьміть зразу цілу упаковку, – каже координатор волонтерської групи “Схід та Захід єдині” на Тернопільщині Василь Конько.


Непрохані гості відкривали мішки, куштували закрутки. Всі полиці були заставлені харчами. Грабіжники майже все забрали. Тут були і індивідуальні передачі для бійців. Забрали саперські лопатки, лишили тільки одну, котєлки, і чотири шини до вантажних автомобілів, які мали везти на Схід. Кожне колесо коштує не менше двох тисяч гривень, дешевші до легківки не взяли.

– Якщо мене злодій мене дивиться, хай тільки поверне колеса, я їх віддам хлопцям на передовій, а решту все собі хай залишає. Я думаю, це хтось наводка. Тим більше. самі знаєте, яка зараз там ситуація на сході.. Який удар. В тил, по волонтерах, які помагають бійцям на сході. Це удар по волонтерській групі, щоб вибити нас з колії. Но я вам кажу, що ми в строю, група працює, і ми через тиждень відправляємо фуру на схід, для наших хлопців на передову, – говорить Василь Конько.

Правоохоронці кажуть: рослідувати цю справу для них буде справою честі. Адже волонтерська група “Схід та Захід єдині” неодноразово допомагала і їх колегам на Сході. Поліцейські вже відпрацьовують можливі версії пограбування.

– Можна зараз відпрацьовувати одну з версій цієї крадіжки. хто б міг її скоїти. Тобто. ми відпрацьовуєм раніше судимих людей, людей, які неодноразово були зсуджені, власне, за крадіжки. Які мають навички проникнення, проникнення і відважування пластикових вікон. На жаль, відпечатків пальців на місці події не вдалося зняти, оскільки працювали в рукавичках. На сьогоднішній день нами порушене кримінальне провадження згідно статті 185 частини третьої, це якраз крадіжка з проникненням в приміщення, – розповів начальник сектору комунікації Головного управління національної поліції в Тернопільській області Сергій Крета.

Коментарі

1 коментар

  1. я не думаю, що таку к1льк1сть речей та продукт1в можна непом1тно сховати та вивезти. Думаю, що великого труда найти це все не буде. Нав1ть. якщо повезли за меж1 област1. Це ж не одна банка ог1рк1в на кусок сала. Там фура продукт1в та одягу. Невже н1хто не бачив. Винести та завантажити це все ск1льки часу потребуе.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here