додому АТО “Зірки – воїнам АТО”: Ірина Борисюк, Тарас Мельник та “Тріода” благодійно виступлять...

“Зірки – воїнам АТО”: Ірина Борисюк, Тарас Мельник та “Тріода” благодійно виступлять у Тернополі

708

vlcsnap-2014-09-30-16h53m11s247“Байдужість будь-кого – це наша смерть.” Це гасло циклу благодійних концертів “Зірки Тернопілля – воїнам АТО”. Учасники відомих вокальних шоу Тарас Мельник, Ірина Борисюк та гурт “Тріода” виступлять на першому із них.

– В мене брат мій троюрідний, він також зараз служить, воює. І їм абсолютно нічого не дають, своїми силами добиваються, збирають, спонсорів шукають.  Я завжди боявся, куди всі діваються гроші, які збираються. Тому що по Україні дуже багато роблять концертів по збору коштів для АТО. Але чомусь цим людям я довіряю. Я вірю, що ці гроші попадуть саме в ті руки, куди потрібно, – розповідає співак Тарас Мельник.

У те, що їх гроші потраплять за призначенням, впевнена і співачка Ірина Борисюк. Цей виступ, каже, її реальна можливість допомогти.

– Я чекаю так само як і всі люди: коли це все закінчиться. І кожного дня, приходячи з роботи, я вмикаю телевізор, і постійно одне і те саме. Тобто в країні у нас війна і в кожній хаті є війна. Я взагалі цей час, відколи це в Україні почалося, я взагалі не співаю. Я не знаю, про що співати, я не знаю, кому це співати, я не знаходжу там якихось радісних пісень, – говорить співачка Ірина Борисюк.

Підібрати репертуар співачці допомогли організатори благодійного концерту. До слова, одна із пісень, яку вона виконає, буде на слова Олександра Смика. Ще один із учасників акції – улюбленці усієї країни – гурт “Тріода”.


– Бог дає дар, і коли людина ним не користується, це є великим гріхом. І ми відчуваєм, що бог нам дав цей дар всім тут присутнім і ми змушені ним користуватись. Боєць вміє воювати, лікар вміє лікувати, вчитель – вчити, а ми повинні співати. І саме музика це є гостра зброя, яка доходить до всіх сердець, до всіх людей, до сердець бійця, який потім буде мати дух, і зможе боротись, захистити нашу державу, захистити нашу сім’ю.

Кошти підуть на підтримку бійців нашого батальйону – “Збруч”, який базується під Кримом і буде зимувати. Благодійний концерт “Зірки Тернопілля – воїнам АТО” відбудеться 7 жовтня у Палаці культури Березель. Ціна одного квитка – 50 гривень.