Головна Головні Зірка римської та мадридської опери Софія Соловій виступить на тернопільській сцені

Зірка римської та мадридської опери Софія Соловій виступить на тернопільській сцені

354

vlcsnap-2015-09-11-16h47m08s53Зірка римської та мадридської опери Софія Соловій у неділю заспіває для тернополян. У драмтеатрі її виступом відкриють 76-й концертний сезон обласної філармонії.

Зірка світового масштабу оперна співачка Софія Соловій заспіває у Тернополі. Виступить вона разом із симфонічним оркестром Тернопільської обласної філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Кріля. Співачка у Тернополі буде виступати вперше.

– Починатися буде з Моцарта. Після того буде романтичний репертуар італійський. Це така музика більше до душі і впізнають це однозначно. Буде оперетта австрійська. Звичайно, італійська опера. Ну і ми ніяк не могли обійти увагою українську класику, – розповідає оперна співачка Софія Соловій.

Сама Софія – львів’янка. Та вже багато років живе у Італії. Вона лауреат чотирнадцяти міжнародних вокальних конкурсів. Виступала на сценах оперних театрів Італії, Іспанії, Люксембургу, Франції, Німеччини, Бельгії, Америки. Найбільше любить сцену Мадриду та рідного Львова. Туди приїжджає часто – навідує родину. І те, що вона українка, хоч вже понад 10 років живе за кордоном, ніколи не виникало сумніву. Національність, каже, це далеко не штамп у паспорті.

– Моя юність прийшлася на перше відродження України, здобуття незалежності. Це був настільки неймовірний підйом, ми були всередині, брали участь, їздили з піснями в Прибалтику, піднімати. Це влізло в кров, всередину.

Софія Соловій виступатиме у Тернополі 13 вересня о 17:00 у приміщенні Тернопільського драматичного театру.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here