додому Головні Журналіст TV-4 та волонтери повернулися зі Сходу

Журналіст TV-4 та волонтери повернулися зі Сходу

497
Війна продовжується. І потреби на передовій не зменшуються. Який настрій у настрій у наших захисників? Чи раділи гостинцям і подарункам з дому? Наш Назарій Голуб повернувся із чергової поїздки з волонтерами на Схід. Він готує серію матеріалів про тих, хто тримає нам небо . Сьогодні – сюжет перший.
У святкові дні для усіх українців, День Державного прапора та день конституції України. Тернопільські волонтери відправилися на схід, аби у ці дні порадувати захисників та захисниць речами, які їм так необхідні. У День Державного прапора України до 44-тої окремої артилерійська бригади завітав з нагородами та подарунками і міський голова Тернополя. У цей день військові отримали дрон, відзнаки за службу та різні подарунки. Також двом військовослужбовцям вручили сертифікати на квартири. Ключі від новенької квартири отримала Ірина Козловець, яка вже понад 25 років служить у Збройних Силах України. Захисниця радіє, каже, що сім’я потребувала свого житла.

Ірина Козловець, військовослужбовиця 44-ої окремої артилерійської бригада ім. гетьмана Данила Апостола, ділиться: “В мене є сім’я чоловік також військовий офіцер і троє дітей. Ми відстоюємо мир для своєї України для своїх дітей, виборюємо незалежність своєї України за нашу землю”.

Після привітань ми рушили далі на прифронтові території, доставити допомогу нашим військовим. Волонтери везуть нашим військовим не тільки засоби гігієни, їжу, медичні препарати, а й речі, які знадобляться зимою: буржуйки та утеплювачі. Після цього ти розумієш, що війна, як ми тільки не хочемо цього, швидко не закінчиться. Бійці привезеному радіють.

На Донецькому напрямку я познайомився із Геннадієм Сабдієвим, на прізвисько “Хан”. Він – доброволець, який захищає кордони України ще з 2014 року. З початку повномасштабної війни обороняв Маріуполь в Азовсталі, де потрапив у полон. У червні минулого року Хана обміняли, а сьогодні він знову захищає рідну країну.

Більше про захисника Азовсталі з Тернополя та місцевих жителів, які продовжують жити та навіть розвивати свій бізнес у прифронтових селах, дивіться у наступних випусках “Провінційних Вістей”.