![vlcsnap-2022-03-23-16h21m36s149](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/vlcsnap-2022-03-23-16h21m36s149-640x360.jpg)
Від початку війни Тернопільщина стала прихистком для породіль з інших міст. До нас їхали і їдуть народжувати з Києва, Харкова, Маріуполя, тих куточків, де ведуться активні бойові дії. Від 24 лютого, тобто від початку війни, на Тернопільщині переселенки народили 59 дітей. Історії матерів, які народжують, чи їдуть народжувати під обстрілами у безпечні місця вразили жінок із за кордону. Тому іноземні-матері згуртувались та зібрали бейбі-бокси, які вже отримати наші українські породіллі.