додому Головні Завчасно перевірте себе у списках виборців

Завчасно перевірте себе у списках виборців

648

vlcsnap-2014-09-22-19h57m19s128Хочете голосувати на парламентських виборах у жовтні? Завчасно перевірте себе у списках виборців. Роздати іменні запрошення виборцям дільничні виборчі комісії повинні до 16 жовтня. А вже 20 жовтня внести будь-які зміни у списки буде неможливо. Відтак на уточнення даних буде лише чотири дні.

До дострокових парламентських виборів-2014 трохи більше місяця. Голова окружної виборчої комісії виборчого округу №163 звітує: комісія, як і належить, провела перше засідання. Має складатись з 18-ти осіб, до роботи поки активно взялось 15 людей. Визначили голову, заступника, секретаря. Когось з членів комісії політичні сили міняли, когось ще ймовірно замінять, а когось і досі знайти не можуть.

– Є ще один член, який по всій імовірності працювати не буде, це партія “Зелені”, Бірюк його прізвище. Ми його не знайшли, тому що в нього київська прописка. Не знаємо хто і як подавав, ми тут пробували шукати офіс партії і я подавала в обласну владу, що такий член не з’являвся і не працює, розповідає голова окружної виборчої комісії по ВО №163 Ольга Білоус.

Невдовзі комісію сформують остаточно і роботу налагодять. На днях бухгалтер отримає коштори. Про проблеми поки говорити рано, кажуть фахівці, проте виборцям радять подбати про себе самим. Часу на уточнення списків цьогоріч буде обмаль. Попередні списки виборців вже формують. 12-13 жовтня їх роздрукують і до 16 жовтня виборцям мають роздати іменні запрошення. На внесення змін залишиться лише 4 дні. З 20 жовтня змінити щось буде неможливо. Перевірити, чи є ви у списку і за якою виборчою адресою, можна вже тепер, звернувшись у міськраду Тернополя за адресою Листопадова, кабінети 42, 43 та 44, або зателефонувавши за номерами телефонів:
22-03-83,  40-41-13, 40-41-79 чи 25-07-95.
На парламентських виборах в нашому окрузі працюватиме 86 виборчих дільниць, в тому числі і 8 спеціальних. Дві з них довелось перенести, – каже начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міськради Віктор Пулька:

– На “Дружбі” на Тролейбусній,7а було МШЕД, зараз ДВК буде базуватись в приміщенні “Тернопільелектротранс”, тобто в тролейбусному депо. Всі виборці, які були закріплені за МШЕД будуть переміщені і списки будуть в електротрансі. Друга проблемна дільниця, яка виникла, це процес надбудови і реконструкції приміщення жеку “Житловик” на Клима Савури… Ця дільниця буде розміщена в 14 школі, тобто поруч.

Поки в Тернополі зареєстровано понад 178 тисяч виборців. Проте ці цифри змінюються щодня, кажуть у відділі ведення Державного реєстру виборців міськради.