Головна АТО Записався добровольцем в армію – отримай 12 тисяч гривень

Записався добровольцем в армію – отримай 12 тисяч гривень

320

vlcsnap-2015-03-12-17h22m24s52Записався добровольцем в армію, отримай 12 тисяч гривень. Аграрії Тернопільщини підтримують військових. Чоловікам, які не ховаються і йдуть в армію, допомагають грішми. Фінансову підтримку мобілізованим землякам надав голова наглядової ради товариства “Бучачагрохлібпром” Петро Гадз.

Лише 15% від запланованого – такий результат четвертої черги мобілізації поки у Бучацько-Монастириському окрузі. Тих, кому у військкоматі виписали повістки, зазвичай немає вдома. В Бучацькому та Монастириському районах це пояснюють низькими зарплатами і безробіттям, через що багато чоловіків нині на заробітках.

– На території наших двох районів практично мало дуже якихсь таких прідприємств і організацій, де би люди мали працювати, от. І вони змушені, населення змушене виїжджати кудась в якісь інші регіони на ті самі заробітки і закордон і навіть десь в якісь більші міста щоби прокормити свою сім’ю. Реально, приїжджаємо в село, провіряємо, скажем, проходим по території населених пунктів – реально дійсно таки людей немає, – говорить військовий комісар Бучацького-Монастириського об’єднаного районного військового комісаріату Сергій Дзюма.

За таких умов у Бучацько-Монастириському військкоматі сподіваються на активність добровольців. Тих, хто зголошується на мобілізацію, уже підтримав місцевий аграрій Петро Гадз. Кожен доброволець, крім передбаченого державного фінансування, отримає додатково 12 тисяч гривень.

– Коли кормілець йде на війну, то звичайно залишається сім’я, залишається дитина. Тобто 180 тисяч гривень, ми домовилися з комісаром, віддати п’ятнадцятьом добровольцям, які йдуть в лави Збройних Сил України для того, аби вони мали матеріальну підтримку для своїх сімей, – каже  голова наглядової ради ТзОВ “Бучачагрохлібпром” Петро Гадз.

Із виділених грошей, фінансову підтримку від аграрія отримали уже п’ятеро добровольців.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here