додому АТО Записався добровольцем в армію – отримай 12 тисяч гривень

Записався добровольцем в армію – отримай 12 тисяч гривень

390

vlcsnap-2015-03-12-17h22m24s52Записався добровольцем в армію, отримай 12 тисяч гривень. Аграрії Тернопільщини підтримують військових. Чоловікам, які не ховаються і йдуть в армію, допомагають грішми. Фінансову підтримку мобілізованим землякам надав голова наглядової ради товариства “Бучачагрохлібпром” Петро Гадз.

Лише 15% від запланованого – такий результат четвертої черги мобілізації поки у Бучацько-Монастириському окрузі. Тих, кому у військкоматі виписали повістки, зазвичай немає вдома. В Бучацькому та Монастириському районах це пояснюють низькими зарплатами і безробіттям, через що багато чоловіків нині на заробітках.

– На території наших двох районів практично мало дуже якихсь таких прідприємств і організацій, де би люди мали працювати, от. І вони змушені, населення змушене виїжджати кудась в якісь інші регіони на ті самі заробітки і закордон і навіть десь в якісь більші міста щоби прокормити свою сім’ю. Реально, приїжджаємо в село, провіряємо, скажем, проходим по території населених пунктів – реально дійсно таки людей немає, – говорить військовий комісар Бучацького-Монастириського об’єднаного районного військового комісаріату Сергій Дзюма.

За таких умов у Бучацько-Монастириському військкоматі сподіваються на активність добровольців. Тих, хто зголошується на мобілізацію, уже підтримав місцевий аграрій Петро Гадз. Кожен доброволець, крім передбаченого державного фінансування, отримає додатково 12 тисяч гривень.

– Коли кормілець йде на війну, то звичайно залишається сім’я, залишається дитина. Тобто 180 тисяч гривень, ми домовилися з комісаром, віддати п’ятнадцятьом добровольцям, які йдуть в лави Збройних Сил України для того, аби вони мали матеріальну підтримку для своїх сімей, – каже  голова наглядової ради ТзОВ “Бучачагрохлібпром” Петро Гадз.

Із виділених грошей, фінансову підтримку від аграрія отримали уже п’ятеро добровольців.