додому суспільство Записати вітання на TV-4 відтепер можна особисто

Записати вітання на TV-4 відтепер можна особисто

3751

Привітати особисто своїх друзів, знайомих, родичів та колег відтепер можна у програмі "Наші вітання" на TV-4.  Завдяки нововведенню глядачі можуть записати власне привітання у нашій студії.

– Приємно, коли рідні люди, колеги чи знайомі виявляють свою любов та повагу, замовляючи музичне вітання. Проте, вдвічі приємніше, якщо вітають особисто. Хіба можуть бути щиріші, тепліші слова привітання, ніж ті, що скаже їх мама чи батько своїй дитині, бабуся і дідусь – внукам?  А що може передати всю глибину почуттів і побажань так, як очі коханої людини, які дивляться на вас з екрану? TV-4 хоче дарувати більше приємних та щасливих митей та зближувати людей. І саме тому ми даємо можливість нашим глядачам особисто передати своїм рідним, близьким людям власні емоції, почуття, душевне тепло та любов – каже маркетолог TV-4 Олеся Лемішка.

Ще одним нововведенням у програмі вітань є ранковий блок – о 9.30. Тож Ви можете привітати іменника і подарувати йому гарний настрій уже на початку дня! Вітання, яке прозвучить для іменинника в ефірі TV-4, можна записати на диск. Його буде приємно переглядати через кілька років, або можна буде надіслати друзям, родичам та знайомим за кордон.

Для замовлення особистого вітання завітайте до нас за адресою: м. Тернопіль, вул. Сагайдачного, 2, або зателефонуйте за номером (0352) 52-31-40. Також Ви можете написати на електронну скриньку програми:navi@tv4.te.ua.