додому Анонс Запис трансляції урочистої церемонії відкриття ХІІ зимової Паралімпіади дивіться на TV-4 о...

Запис трансляції урочистої церемонії відкриття ХІІ зимової Паралімпіади дивіться на TV-4 о 22:35

607

10 березня у Південній Кореї розпочнуться перші змагання у рамках 12-х Зимових Паралімпійських ігор. Українська команда готується до боротьби за кращі результати. Поки ж у паралімпійському селищі Пхьончхана відбулася урочиста церемонія привітання української команди. Там звучав наш гімн, а спортсмени спільно підняли національний прапор.

TV-4 – один із українських каналів, який щоденно показуватиме хід Парадімпіади. Тож слідкуйте за Щоденниками Паралімпійських ігор у нашому ефірі. Відеоматеріал із урочистої церемонії привітання української команди дивіться сьогодні о 21.00.

Сьогодні у Пхьончхані відбулася урочиста церемонія відкриття дванадцятої зимової Паралімпіади. Українська команда вийшла на Олімпійський стадіон у повному складі, а саме 30 спортсменів, які відзавтра боротимуться за нагороди у трьох видах спорту – лижні гонки, біатлон та сноубординг. Загалом у Паралімпійських Іграх візьмуть участь 567 атлетів з 48-ми країн світу.

Запис трансляції урочистої церемонії відкриття дванадцятої зимової Паралімпіади дивіться на TV-4 сьогодні о 22.35 та завтра, 10 березня о 12.30.