додому Новини У паралімпійському селищі Пхьончхана відбулася урочиста церемонія привітання української команди

У паралімпійському селищі Пхьончхана відбулася урочиста церемонія привітання української команди

799

Завтра, 10 березня, у Південній Кореї розпочнуться перші змагання у рамках 12-х Зимових Паралімпійських ігор. Українська команда готується до боротьби за кращі результати. Поки ж у паралімпійському селищі Пхьончхана відбулася урочиста церемонія привітання української команди. Там звучав наш гімн, а спортсмени спільно підняли національний прапор. TV-4 – один із українських каналів, який щоденно показуватиме хід Паралімпіади. Тож слідкуйте за Щоденниками Паралімпійських ігор у нашому ефірі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Паралімпійський спорт в Україні. – Межа правди , 07.03.2018

У паралімпійському селищі Пхьончхана відбулася урочиста церемонія привітання української команди на 12-х Зимових паралімпійських Іграх. У традіцийних корейських костюмах нашу збірну зустріли організатори змагань і на церемонії підняття пропору вперше на цих Іграх пролунав гімн України.

Паралімпійська команда України одноголосно обрала своїм прапороносцем на церемонії відкриття Ігор багаторазового чемпіона та призера Паралімпіад з лижних гонок та біатлону Віталія Лук‘яненка. Це будуть вже шості Ігри для 39-трирічного спортсмена, але честі стати прапороносцем збірної Лук‘яненко удостоївся вперше.

Національна команда прибула на урочисту подію у повному складі. Тридцять спортсменів та члени делегації на чолі з президентом Національного паралімпійського комітету Валерієм Сушкевичем. Меру паралімпійського селища він та заступник міністра молоді і спорту Микола Даневич презентували традициних українських ляльок та отримали у подарунок талісман Паралімпіади-2018 ведмедика Банда-Бі. На цегляній стіні, що символізує подолання бар’єрів, Валерій Сушкевич зробив напис українською мовою.

Тепер українська паралімпійська команда офіційно представлена у паралімпійському селищі.

Зараз атмосфера в команді напружена, каже її капітан, всі чекають першого старту, який відбудеться 10 березня. Він – найважчий психологічно, тож українська команда сподівається на підтримку вболівальників.