додому Головні Залучити дітей до спорту: Тернопільщина долучилася до проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Залучити дітей до спорту: Тернопільщина долучилася до проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

514
Залучити дітей до спорту та рухової активності. На Тернопільщині стартував загальнонаціональний проєкт фізичного виховання школярів “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”. На учнів очікує 5 етапів змагань з 5- ти видів спорту на різних рівнях: від шкільного до всеукраїнського. Проєкт реалізовують в 20-ти регіонах країни. Реєстрація для участі вже розпочалася і триватиме до 1 лютого. Більше розкаже наша Юлія Пацкаль.
Прищепити любов до спорту та навчити роботи в команді. Тернопільщина долучилась до загальнонаціонального проєкту фізичного виховання школярів “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”. Це змагання з різних видів спорту, які проводять серед українських учнів. По всій країні участь у проєкті візьмуть понад 8 тисяч шкіл, а це майже 300 тисяч дітей.
Змагання відбуватимуться на 5-ти різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський етап. Кажуть, що проведення шкільних ліг в нашому краї збільшить чисельність учнів, які матимуть доступ до регулярних занять спортом.

Команди змагатимуться з 5-ти видів спорту. Це популярні в Україні баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування та нові – футзал і черлідинг.

Усі заходи в рамках проєкту відбуватимуться в координації з правоохоронними органами, аби убезпечити дітей від можливих ризиків в час російсько-української війни. Реєстрація для участі у змаганнях уже розпочалася і триватиме до 1 лютого на офіційному ресурсі проєкту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.