додому Новини За майже два роки послугою “Шлюб за добу” скористалися близько тисяч тернопільських...

За майже два роки послугою “Шлюб за добу” скористалися близько тисяч тернопільських пар

1361

За майже два роки послугою “Шлюб за добу” скористалися 950 тернопільських пар. Оскільки проект за такий короткий час набув шаленої популярності, у Мін’юсті кажуть, шукатимуть додаткові локації.

– Статистика показує, що цією послугою на сьогоднішній день скористалися дуже багато громадян. Від початку дії проекту це 950 пар, приблизно 70 пар в місяць – це третина всіх одружених. Це дуже великий показник і для нас це велика радість, що люди користуються нашими сервісами, – каже начальник Тернопільського міського районного відділу ДРАЦС Світлана Цимбаліста.

Тепер для закоханих це найкращий варіант якнайшвидше узаконити свої стосунки, адже не треба йти до відділів ДРАЦС, стояти в чергах і чекати 30 днів. Достатньо звернутись до організатора реєстрації шлюбу: у Тернополі виконавець цих послуг уже визначений – це Комунальне підприємство «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради.

Пара обирає для себе зручну дату, час і місце, укладає договір з організатором і тоді вже молодята реєструють свій шлюб, а протягом 24 години дані про реєстрацію шлюбу вже будуть внесені до реєстру. Видача свідоцтва про шлюб – протягом дня. Якщо потрібно ще швидше, то свідоцтво можуть зробити за півдня. Оскільки проект “Шлюб за добу” за такий короткий час набув шаленої популярності, у Мін’юсті кажуть, шукатимуть додаткові локації.