додому Новини За гроші, виручені від концертів “Сталевий промінь волі”, придбають бус для АТО

За гроші, виручені від концертів “Сталевий промінь волі”, придбають бус для АТО

556

vlcsnap-2015-02-02-15h13m06s231Благодійний концерт “Сталевий промінь волі” відбувся у Тернополі 30 січня. Гроші, виручені за квитки, підуть на потреби бійців, які воюють у зоні проведення АТО у Добровольчому українському корпусі “Правий сектор”.

Вже вдруге “Сталевий промінь волі” збирає українських музикантів.

– На жаль, нас сьогодні привела сюди не дуже приємна місія. Ми збираємо наших бійців на війну. Хотілось би збирати на мир, але збираємо на війну. Хочу подякувати Тернополю і висловити щирі захоплення всіма людьми, яким зараз небайдужа доля України, небайдужа доля вояків, які зараз на передовій, – говорить Діана Камлюк із гурту “Голос крові”.

Гурт “Широкий лан” ще від липня бере участь у благодійних акціях на підтримку українських бійців, грає в глибокому тилу та на передовій, на базах добровольчих батальйонів. Їхній колишній автор текстів – один із теперішніх бійців Добровольчого Українського корпусу. Напередодні концерту в армію забрали гітариста. Хтось воює на фронті зброєю, комусь же потрібно воювати і музикою, переконаний фронтмен “Широкого лану”.

– Як це було й раніше, скажімо, за часів початку правління режиму Януковича, ми завжди були готові виступити проти системи своєю музикою, своїми текстами. Чотири роки тому ми виступали проти системи, проти режиму, проти собак режиму, зараз ми виступаємо і є єдиним фронтом проти ворога, – каже Святослав Бойко з гурту “Широкий Лан”.

За виручені майже 14,5 тисяч, а також кошти з попереднього концерту, організатори концерту куплять бус Wolkswagen Transporter для бійців 6-го (Тернопільського) Батальйону Добровольчого Українського Корпусу “Правий Сектор”. Такий транспорт необхідний нашим бійцям для переїздів на ротацію, а також для доставки необхідної допомоги на передову.