додому Новини За безкоштовними юридичними консультаціями у Тернопільську міську раду звернулися близько 2000 тернополян

За безкоштовними юридичними консультаціями у Тернопільську міську раду звернулися близько 2000 тернополян

379

vlcsnap-2014-10-28-13h32m08s237За юридичними консультаціями у Тернопільську міську раду звернулися близько 2000 тернополян. Впродовж чотирьох років, відповідно до розпорядження міського голови Сергія Надала, в міськраді можна безкоштовно отримати юридичні поради з різних питань.

Юридичні консультації у Тернопільській міськраді надають тернополянам безкоштовно. Усі, хто має таку необхідність, можуть звернутися з понеділка до четверга з 16-ї до 18-ї години. Допомогають людям працівники юридичного управління та юристи структурних підрозділів міськради.

– Проводячи зустрічі з мешканцями Тернополя від багатьох чув таку проблему, що багато хто не знає як правильно звернутися до юриста, написати заяву, позов до суду, багато хто немає на це грошей, зрештою, люди просто не знають до кого їм звертатися. Тому ще в 2010 році було прийняте таке рішення, це до речі було розпорядження №1, згідно якого щодня, працівники юридичного управління міськради з 16 до 18 години надають безкоштовні юридичні консультації для всіх бажаючих тернополян, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

За юридичною консультацією до Тернопільської міскради люди звертаються з різними проблемами.

– Близько 2 тисяч людей звернулося за консультаціями різного роду питань. Це є і питання податкового законодавства, це є питання і пенсійного законодавства, хоч це не є компетенцією міської ради, але ми всеодно це вислуховуємо, надаємо консультації і радимо куди звернутися по розгляду питання цього по суті. Навіть в телефонному режимі консультуємося з працівниками інших державних органів і надаємо консультації,  – говорить завідувач сектору правової експертизи, проектів і документів управління правового забезпечення Тернопільської міськради Олег Ярош.

Отримати юридичні консультації можна й зателефонувавши за номером: 40-41-18. Паралельно із юридичними консультаціями, які надають у Тернопільській міській раді, такі ж консультації надають у Центрі надання адміністративних послуг на вул. Острозького.